Як зробити кольорову напис.

Використання кольору - один з непоганих способів привернути увагу до напису. Для створення кольорової написи ви можете скористатися текстовим редактором, який дозволяє змінювати колір шрифту або графічним редактором. Вибір програми залежить від того, який файл ви хочете отримати в результаті.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор Microsoft Word;
  • - графічний редактор Paint;
  • - графічний редактор Photoshop.
Інструкція
1
Текстовий файл з кольоровою написом можна зробити, використовуючи редактор Microsoft Word. Створіть новий документ в цьому редакторі за допомогою кнопки «Створити файл» або команди «Новий» з меню «Файл». Введіть з клавіатури текст надпісі.Для того щоб змінити колір і розмір напису, виділіть її та відкрийте вікно налаштувань за допомогою команди «Шрифт» із меню «Формат». У вікні, виберіть тип шрифту, його накреслення, розмір і колір. При необхідності можете видозмінити напис, додавши до неї тінь, контур, закреслення, підкреслення, поставивши галочку у відповідному чекбоксі. Натисніть кнопку ОК.Сохраніте створену напис за допомогою команди «Зберегти» з меню «Файл».
2
Для отримання графічного файлу з кольоровою написом ви можете скористатися редактором Paint. Виберіть інструмент «Текст» в палітрі інструментів, клацніть лівою кнопкою миші по ділянці документа, з якого буде починатися напис і введіть напис з клавіатури.Настройте шрифт, розмір шрифту і щільність заливки за допомогою розкривних списків, розташованих в панелі під головним меню. Для того щоб змінити колір напису, клікніть лівою кнопкою мишки по потрібному кольору в палітрі, що знаходиться в лівому нижньому кутку вікна программи.Сохраніте напис командою «Зберегти» з меню «Файл». У вікні, виберіть місце на жорсткому диску, куди буде зберігатися файл з написом, введіть ім'я файлу і виберіть із списку тип файлу. Клацніть по кнопці «Зберегти».
3
Для швидкого створення більш мальовничій написи вам буде потрібно редактор Photoshop. Створіть у цьому редакторі документ довільних розмірів в колірному режимі RGB за допомогою команди New («Новий») меню File («Файл»). У палітрі інструментів виберіть Horizontal Text Tool («Інструмент горизонтальний текст»). Клацніть лівою кнопкою мишки по будь-якому місцю відкритого документа і введіть текст надпісі.Настройте шрифт, накреслення, розмір шрифту і колір заливки. Це можна зробити, виділивши текст і виставивши потрібні налаштування в панелі, яка знаходиться під головним меню. Ви можете застосувати до створеної написи один із стилів палітри Styles («Стилі»), яку можна побачити в середині правій частині вікна Photoshop. Для застосування стилю до напису клікніть по кнопці обраного стилю лівою кнопкою миші. Якщо вам не сподобався результат, відмініть останню дію за допомогою поєднання клавіш Ctrl + Z і застосуєте інший стіль.Сохраніте напис за допомогою команди Save («Зберегти») з меню File («Файл») або сполучення клавіш Ctrl + S.