Як зробити самому костюм лицаря.

Якщо ви зібралися на маскарад і в якості персонажа вибрали хороброго лицаря, вам знадобитися відповідний костюм. Зробити його власними руками набагато дешевше, ніж купувати готовий наряд в магазині. Частина відповідних матеріалів можна знайти у себе вдома. Витративши зовсім небагато часу, ви зможете зробити реалістичний костюм лицаря.
Вам знадобиться
  • Темна футболка;
  • акрилові краски;
  • картон;
  • ножницы;
  • сапоги;
  • гольфы;
  • ткань;
  • брошка.
Інструкція
1
Костюм лицаря можна зробити з підручних матеріалів. Підберіть вільну довгу футболку темного кольору. Тканина футболки повинна бути щільною. Бажано, щоб вона була більше вашого розміру і нагадувала туніку. Ображати рукава футболки по прямій лінії. Потім олівцем намалюйте зубчастий візерунок на нижньому краю футболки. Візьміть ножиці і відріжте низ з цього візерунку. Щоб краї тканини не розтріпалося, підшийте їх.
2
Прикрасьте центр туніки гербом. Ви можете намалювати цей елемент за допомогою акрилових фарб. Щоб контур вийшов рівним, виріжте з паперу трафарет. Також прикрасу можна зробити у вигляді аплікації. Накидайте малюнок від руки або знайдіть відповідну картинку в інтернеті. Потім перенесіть зображення на тканину. Вирізавши деталі, пришити їх до туніці.
3
Головна гордість лицаря - його геройський меч. Візьміть щільний картон і накидайте на ньому контури меча олівцем. Вістря меча Не робіть занадто гострим, особливо якщо костюм призначений для дитини. Пофарбуйте лезо срібною фарбою. Якщо такої фарби у вас немає, замініть її на сіру. Руків'я меча зробіть коричневого кольору.
4
Лицар повинен бути надійно захищений. Тому другий основний атрибут цього персонажа - щит. Його форма може бути круглої, шестикутної і будь-який інший, за бажанням. Виріжте обрану фігуру з щільного картону. Пофарбуйте її в чорний, сірий або червоний колір. Потім виріжте дві маленькі щілини в центрі щита. Вони повинні бути горизонтальними. Просмикніть крізь щілини ремінь або широку тасьму. Зшийте вільні краї ременя. Тепер ви зможете надіти щит на зап'ясті. Виріжте з білого паперу геральдичну лілію і наклейте її на середину щита так, щоб вона закривала ремінь.
5
В якості взуття підійдуть високі темні чоботи. Їх можна додатково прикрасити. Підберіть чорні гольфи, однакової висоти з чобітьми. До краю кожного гольфу пристрочите кільце з широкої тканинної смужки з зубчастих візерунком. Візерунок повинен бути такий же, як і на туніці, але з більш дрібними зубцями. Надівши гольфи і чоботи, відверніть нашиті смуги.
6
З квадратного шматка струмує тканини зробіть плащ. Спочатку обробіть краю, а потім з'єднайте два сусідніх кінця квадрата красивою брошкою.
7
Одягніть під костюм однотонну футболку з довгим рукавом і облягаючі спортивні штани. Краще всього, якщо обидва предмети гардероба будуть сріблястого відтінку. У цьому випадку вони будуть схожі на кольчугу.