Як включити автоматичне оновлення.

Останнім часом користувачів персональних комп'ютерів все частіше і частіше став тривожити питання: виконувати чи оновлення і як це зробити? Сьогодні ми постараємося розкласти це в логічному порядку.
Вам знадобиться
  • Нам буде потрібно комп'ютер з працюючим CD | DVD приводом або наявність інтернету, а також встановлена операційна система.
Інструкція
1
Отже, приступаючи до установки опції автоматичного оновлення, буде необхідно зайти в властивості системи. Як нам це зробити? В меню Пуск - Панель управління - Система або натисканням правої кнопки миші на значку мій комп'ютер на робочому столі або в меню Пуск - натиснути Властивості.
2
У вікні натиснути на вкладку Автоматичне оновлення (Automatic Update) і вибрати пункт Автоматично (рекомендовано) або Automatic download. Нижче можна вказати бажаний час для оновлення, а також дні, за якими комп'ютер зможе завантажувати оновлення на комп'ютер, тобто коли він буде включений.
3
Якщо у вашого комп'ютера немає підключення до мережі інтернет, оновлення можна встановлювати зі спеціалізованих дисків, які можна купити в магазинах, де продають ліцензійні диски з різними операційними системами.
Зверніть увагу
Поставтеся серйозно до оновлення версії латок для операційної системи, т.к. з часом знаходяться нові "діри" у вашій операційній системі. А ці оновлення готові в буквальному сенсі їх залатати.
Корисна порада
Бажано, під час оновлення, не виробляти серфінг по сторінках Інтернету, т.к. це уповільнює роботу обновленія.После оновлення, варто виконати всі інструкції, що радить виконати вам оболонка, в тому числі і перезавантаження комп'ютера.