Як підключити антенний підсилювач. антенний підсилювач підключення.

Антенний підсилювач живиться не по окремому проводу, а прямо по тому ж коаксіальному кабелю, через який посилений сигнал надходить в телевізор. У зв'язку з цим підключення такого підсилювача до антени та телевізора має ряд особливостей.
Інструкція
1
Уважно розгляньте плату підсилювача. Вона має дві широкі площадки, призначені для підключення до антени. Через ці майданчики просвердлені отвори під кріпильні гвинти. Також на платі є клема для затиску центральної жили коаксіального кабелю. Вихід підсилювача до цієї клеми підключений через конденсатор, що пропускає тільки змінний струм, а шина живлення - через дросель, що пропускає тільки постійний струм. Поруч розташована скоба для затиску обплетення кабелю.
2
Зачистіть коаксіальний кабель таким чином, щоб ізоляція центральної жили була приблизно на 3 - 5 мм довший зачищеною обплетення, а сама центральна жила - на стільки ж довші ізоляції. Відкрутіть гвинти на клеми і скобі. Просмикніть кабель під скобу таким чином, щоб оплетка опинилася під скобою, а центральна жила - під клеммой, і між ними не було короткого замикання. Затягніть гвинти клеми і скоби. Надіньте на підсилювач прикладену кришку.
3
Знайдіть на антені два гвинта, відстань між якими дорівнює відстані між отворами на платі підсилювача. Надіньте на них плату, розгорнувши її друкованими провідниками до себе. Надіньте на гвинти шайби, потім гайки. Останні затягніть, але не надто сильно, щоб не зламати плату.
4
Візьміть прикладений до підсилювача штекер з вбудованим пристроєм розв'язки. Відкрийте його. Кабель від блоку живлення в нього вже упаяний. Замалюйте, яким саме чином і якою полярності, щоб знову його впаяти при випадковому обриві. Харчування на центральну жилу надходить через дросель, а сигнал з неї на телевізор - через конденсатор. Підключіть до штекера коаксіальний кабель таким же чином, як і до підсилювача.
5
Обесточьте телевізор. Приєднаєте штекер до того його гнізду, яке призначене для підключення антени. Включіть в мережу телевізор і блок живлення підсилювача. Приступите до перегляду телепередач.