Як назвати супермаркет.

В організації будь-якого бізнесу, особливо в торгівлі, дуже важливо вибрати правильну назву. Ємне, звучне ім'я супермаркету, яке буде легко запам'ятовуватися, може залучити набагато більше клієнтів, а в недалекому майбутньому стати і відомим брендом.
Інструкція
1
Вибираючи назву магазину, необхідно задуматися про його цільової аудиторії. Воно може відображати життєві цінності потенційних клієнтів, фінансовий стан і т.д. Вивіска з найменуванням не повинна викликати у покупців неприємних емоцій і асоціюватися з поганими моментами в житті.
2
Щоб назва напевно сподобалося здебільшого майбутніх покупців, можна провести серед них конкурс на кращу ідею, або запропонувати вибрати з уже наявних. Призом можуть стати подарункові сертифікати на товари супермаркету або дисконтні карти. Це приверне увагу споживачів, допоможе відразу знайти клієнтів магазину.
3
Бажано не вибирати для назви ім'я власне. В майбутньому при продажу бізнесу не кожен захоче придбати мережу магазинів з ім'ям незнайомої людини. Зате можна взяти за основу частини прізвищ та імен, з'єднати їх і придумати щось дуже цікаве. Наприклад, при «додаванні» Даші та Жені може вийти оригінальне «Навіть».
4
Назва можна напряму асоціювати зі сферою діяльності, додавши слова «маркет», «торг» і т.п. Наприклад, відмінно звучатимуть такі варіанти, як «Сітімаркет», «Многоторг». Але не варто перестаратися з включенням в назву докладних описів. Так, дуже довгим і важко запам'ятовується буде найменування «Дешевторгпродукт».
5
Намагайтеся уникати шаблонів і занадто поширених назв, проявіть фантазію. Так свого часу вчинили компанії «Кодак», «Ксерокс» та багато інших. Тепер вони настільки міцно увійшли в життя споживачів, що замість «піду, зроблю копію» багато хто говорить «піду відксерили».
6
Якщо ви хочете назвати супермаркет іноземним словом, не полінуйтеся дізнатися, що воно означає. Але бажано використовувати для найменування супермаркету тільки поширені в побуті ваших клієнтів слова.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся зареєструвати вашу назву і торгову марку, то при зверненні в Роспатент краще мати кілька запасних варіантів. Адже навіть саме незвичайне й оригінальне ім'я вже міг хтось придумати до вас.