Як зібрати ТВ-антену.

Проводячи відпочинок на дачі ми не поспішаємо відмовлятися від комфорту міського життя. Одним з таких елементів є телевізор. Але, для того, щоб він міг приймати різні канали, його слід обладнати антеною. Є можливість зробити її самостійно, дотримуючись основні принципи.
Вам знадобиться
  • мідна, латунна, сталева або алюмінієва трубка, пластина або брусок, коаксильной кабель, діелектрик
Інструкція
1
Візьміть мідну стрічку, трубку або інший металевий профіль. При цьому враховуйте, що струми високої частоти поширюються в тонкому шарі поверхні металу. У зв'язку з цим не має значення, що взято для виготовлення антени - брусок або трубка, важливий виключно зовнішній діаметр. Коли для антени застосовується металева смуга, то її ширина повинна бути майже в 1,5 рази більше розрахованого діаметра. ТВ-антену можна зробити з будь-якого металу: латуні, міді, бронзи, алюмінію, сталі, але поверхня її повинна бути гладкою і рівною. Сталева антена буде важкою, крім цього вона іржавіє, тим самим погіршуючи її параметри. Найчастіше виготовляють антени з алюмінієвих сплавів, однак на їх поверхні створюється окисная погано провідна плівка. Кращі електричні параметри у латуні і міді.
2
Основні параметри петлеобразной антени: мідна стрічка - товщина 1,2 мм, ширина - 6,5 мм; загальна довжина для прийому 1-5 каналів - 3500 мм, з 6 по 12 - 1290 мм; загальна довжина шлейфу - для 1-5 (49-100 МГц) становить 1230 мм, 6-12 (175-227 МГц) - 470 мм; відстань між кінцями мідної стрічки становить 60 мм, до них припаиваются кінці петлі; для під'єднання «екрану» служить сталева пластина довжиною 60 мм, розташована у верхній частині петлі. Дві частини мідної пластини після петель розмежовують діелектриком.
3
Загерметизуйте для захисту від вологи місця, де коаксіальний кабель підключається до елементів антени. Найкраще для цих цілей використовуйте пластифіковані епоксидні смоли. Щоб уникнути корозії антени після збірки і приєднання кабелю, пофарбуйте її в декілька шарів, перед цим попередньо знежирте поверхню. Використовуйте фарби, які здатні протистояти зовнішнім кліматичним факторам і, мають хороші діелектричними властивості, наприклад, нітроемаль, автомобільна емаль, в крайньому випадку можна застосувати олійні фарби.
4
Визначте хвилеве опір вашого кабелю. Воно змиритися спеціальними високочастотними приладами. Для взаємодії антени, що має хвильовий опір 292 Ом, з кабелем на 75 Ом служить шлейф. Чи не застосовуйте кабель на 50 Ом замість 75 Ом, це призводить до появи повторів і ряби на екрані, тим самим значно погіршуючи якість зображення. Націляйте антену на мінімум відбитої перешкоди, а не на максимум сигналу.
Якщо точно слідувати інструкції і всі операції виконувати в зазначеному в ній порядку, то проблем із збіркою і установкою антени не виникне. Навіть недосвідчений користувач впорається з вирішенням цього завдання.
Вам знадобиться
  • Деталі супутникової антени, складальний інструмент, інструкція.
Інструкція
1
Закріплюємо дугу конвертородержателя на опорі спеціальними гвинтами. Встановлюємо щоки опори між деталями кронштейна, вставляємо в щілину між ними розпірні втулки і зовні шайби, закріплюємо все це болтами.
2
пріворачівать опору з кронштейном і дугою конвертородержателя до рефлектора. Встановлюємо на дузі конвертородержателя держатель опромінювача. Для цього вставляємо виступ конвертородежателя в паз і обхоплюємо опромінювач. Затягуємо болт.
3
Щоб розгорнути антену по потрібному кутку, злегка послаблюємо болти. Повертаємо антену так, щоб між рефлекторної площиною і вертикаллю утворився кут, рівний? - 19.65 ?. Після цього затягуємо знову болти.
4
Під'єднуємо супутниковий конвертор LNB.
Зверніть увагу
При збірці антени необхідно дотримуватися особливої обережності при поводженні з дзеркалами, в тому числі з алюмінієвими. Навіть найменші пошкодження їх поверхні здатні деформувати геометрію деталі, що негативно позначиться на експлуатації антени.
Корисна порада
При установці конвертора обертайте його навколо осі. Це допоможе знайти найкраще положення для приймання якісного сигналу. У тих випадках, коли антена прикриває конвертер, настройки поляризації виконуйте попередньо. При закріпленні антени на кронштейні використовуйте страхувальну мотузку. А при підключенні кабелю до антени виконайте ізоляцію роз'єму від вологи.