Як повернути передоплату за автомобіль.

У зв'язку зі зростаючим попитом на автомобілі дилери використовують всілякі способи, щоб покупець придбав машину саме у них. Одним із способів підстрахування від капризу клієнта, який стосується вибору іншої моделі або комплектації, є передоплата.
Інструкція
1
Практично завжди процес поставки автомобіля затягується до півроку і більше. Він припускає розміщення замовлення на заводі, виробництво, доставку автомобіля в салон, оформлення документів. І хоча, як показує практика, транспортний засіб, від якого відмовилися, швидко знаходить нового господаря, все ж при замовленні вимагають внести передоплату. Зазвичай вона становить 10-15% від вартості автомобіля. Проблема тут полягає в тому, що при відмові покупця від здійснення угоди він змушений виплатити дилеру неустойку. При цьому найчастіше вона розраховується у відсотках немає від переданого авансу, а від вартості машини. Буває, що продавець після таких підрахунків нічого не винен покупцеві.
2
Вирішити проблему, звичайно, можна. Однак закон на стороні продавця. Адже договір був складений і підписаний у добровільному порядку, а значить зобов'язання, зазначені в ньому, повинні бути виконані. Правда невеликі шанси на повернення авансу у покупця є, але при цьому пам'ятайте, що читати договір перед підписанням потрібно обов'язково і краще в компанії юриста.
3
При виникненні спору з приводу повернення передоплати за автомобіль пам'ятайте, що відповідно до Цивільного кодексу розмір неустойки може бути зменшений, якщо він в порівнянні із зобов'язанням незрівнянно великий. Часто продавці роблять упор на іншу статтю цього ж кодексу, де вказується, що при незгоді боку на укладення основного договору після укладення попереднього вона зобов'язана виплатити відшкодування у зв'язку з понесеними збитками другою стороною, в даному випадку продавцем. Але ж реальних збитків дилер не поніс, оскільки він має можливість продати автомобіль і навіть за вищою ціною.
4
Якщо продавець не згоден, сміливо вимагайте зниження неустойки як невідповідної реальним збиткам. У даній ситуації дилери рідко надають інформацію про те, яких збитків вони понесли. Адже фактично продавець тільки розмістив замовлення на заводі. І невідомо, скільки завод вклав у виробництво автомобіля і почав його збірку взагалі.
5
Звичайно, договори між дилерами та продавцями складені дуже грамотно. Щоб не доводити справу до суду, зверніться до керівництва салону. Адже повернення передоплати не означає розірвання договору. Тому продавці з власної волі йдуть назустріч покупцеві: навіть при великому попиті на автомобілі їм не хочеться втрачати клієнта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Oy2NaDLO6aQ