Як вибрати кращий ноутбук.

Ноутбук давно став вірним помічником людині. З його допомогою ми не тільки виконуємо роботу і проводимо вільний час, а й отримуємо можливість робити все це в будь-якому зручному нам місці: на відпочинку, в транспорті, в кафе. Вибираючи ноутбук, хочеться, щоб він був кращим.
Інструкція
1
Вибір найкращого ноутбука для вас залежатиме від того, які вимоги ви ставите до переносного комп'ютера. Модель ноутбука, яка буде найкращою для одного, може викликати подив у іншого. Тому вибрати кращий ноутбук вам допоможе тільки ваше особисте бачення того, яким має бути він для вас.
2
Отже, якщо ви багато часу проводите з ноутбуком поза будинку або офісу - там, де немає електричної розетки, - вибір найкращого ноутбука буде для вас обмежений моделями з батареями підвищеної працездатності. Такі ноутбуки можуть працювати в автономному режимі до 12 годин! Особливо зручно мати такий ноутбук людям, багато часу проводять в літаках і поїздах.
3
Якщо ви шукаєте в ноутбуці повноцінну заміну домашнього комп'ютера, вам, швидше за все, підійде ноутбук з великим екраном. Якщо діагональ екрану поширених моделей ноутбуків 14 -15 дюймів, то в моделях, які вибирають як заміну домашньому ПК, діагональ екрану може досягати 20 дюймів!
4
Якщо для вас важливо отримати від ноутбука максимальну продуктивність, слід звернути увагу на моделі з сучасними потужними процесорами, великим обсягом оперативної пам'яті, жорстким диском значних обсягів, ігровий відеокартою і якісної звуковою системою.
5
Якщо для вас важливіше всіх інших показників зовнішній вигляд вашого майбутнього ноутбука, вам варто пошукати і вибрати дизайнерські моделі ноутбуків. Такі ноутбуки будуть вигідно відрізнятися від усіх інших своєю неординарною зовнішністю, звертаючи на себе увагу, або навпаки, гармонійно вписуючись в інтер'єр будинку або офісу.