Як говорити в Контр Страйк.

Комунікація в шутерах відіграє особливу роль. За рахунок неї вдається досягти злагодженої роботи команди і тактичного переваги над противником. Особливу популярність серед гравців, люблячих віртуальні змагання, знайшов Контр Страйк. Дана гра має багатомільйонну армію шанувальників, які щодня проводять бої власними командами і кланами. Для простого спілкування між членами групи використовуються декілька способів.
Вам знадобиться
  • - мікрофон.
Інструкція
1
На самому початку слід звернути увагу на якість переданого звуку і настройки рівня мікрофона. Бажано не виставляти його гучність на максимум для того, щоб уникнути появи шипіння та інших відволікаючих звуків. Перевірте правильність настройки мікрофона в операційній системі. Для цього зайдіть в панель управління і натисніть на вкладку «Мікрофон». Обов'язково подивіться, чи працюють навушники, адже без їхньої допомоги ви не зможете провести необхідні тести на працездатність.
2
Запустіть комп'ютерну гру Контр Страйк. Якщо мікрофон працює в Windows, значить налаштувати його в грі не складе труднощів. Перенастройте ваш мікрофон ще раз спеціально у вікні гри. Бувають випадки, коли пристрій починає фонить безпосередньо під час бою, хоча в операційній системі працює нормально. В головному меню гри зайдіть в вікно «Налаштування», а потім у вкладку «Голос». Знайдіть рядок «Гучність передачі» і пересуньте повзунок вліво або виставите його посередині. Тепер для перевірки мікрофона під час гри все готово.
3
Зайдіть на будь-який публічний сервер або створіть свою власну гру з ботами. Натисніть на кнопку виклику консолі. За замовчуванням консоль викликається натисканням на клавішу ~ (тильда). Введіть команду voice_enable 1, після чого натисніть на кнопку Enter. Таким чином, ви активуєте функцію передачі звуку безпосередньо під час гри.
4
Тепер ви без особливих проблем зможете координувати дії своєї команди за допомогою голосових повідомлень. Досить натиснути на кнопку К (англ) і сказати необхідну фразу. Якщо настройка мікрофону виконана вірно, кожен член команди почує ваш голос. Не варто засмучуватися, якщо настройка не дала результатів. Рекомендується ще раз перевірити правильність підключення мікрофона, а також виконати вищевикладені кроки повторно.
Зверніть увагу
Не варто кричати в мікрофон або ж говорити занадто тихо. У першому випадку це може відвернути ваших союзників. В свою чергу, якщо ви будете говорити пошепки, швидше за все, вони вас не почують. Проговаривайте слова нейтрально, без емоцій, щоб вони були чітко чутні.
Корисна порада
Досвідчені гравці практично ніколи не використовують кнопку К за замовчуванням для розмови, тому як на клавіатурі до неї складно дотягнуться. Переназначьте дану функцію на кнопку V або Аlt, щоб під час гри у вас не виникало труднощів.
Зміна голоси в грі Counter Strike або інший онлайн грі є побічною функцією спеціалізованих програм, призначених для перетворення звуку, що утворюється з мікрофона, в режимі реального часу. Основним же завданням таких додатків можна вважати забезпечення анонімності в мережах голосового спілкування.
Вам знадобиться
  • - Scramby;
  • - Voice Changer Diamond
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток для зміни голоси в режимі реального часу Scramby (додаток платне). В архіві програми містяться 26 варіантів завантажених голосів і більше 40 фонових звуків, що дозволяють створювати ілюзію обраного звукового оточення. Схема роботи програми полягає в установці на комп'ютер віртуальної звукової карти і перетворенні звуку, одержуваного з мікрофона, відповідно до настройками. Далі звук перенаправляється на віртуальний пристрій, в свою чергу, посилає змінений голос в гру або мережу.
2
Запустіть програму і вкажіть в випадаючому списку головного вікна майстра призначений для використання мікрофон. Переконайтеся в правильності вибору, вимовивши кілька фраз в мікрофон для візуального відображення аудиосигнала в віконці осцилографи. Вкажіть пристрої аудіовиходу (колонки) в наступному вікні майстра і виберіть бажаний ефект спотворення в завершальному діалоговому вікні.
3
Скористайтеся можливістю перетворення звукових Сигалов, наданих Scramby в голосових мережах Skype: запустіть програму та розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна Skype. Розгорніть вузол «Налаштування» лівої панелі і виберіть пункт «Основні». Перейдіть в розділ «Налаштування звуку» і вкажіть пункт Scramby Microphone в випадаючому списку.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер альтернативне додаток для перетворення звуків в грі Counter Strike і голосових мережах Voice Changer Diamond. Запустіть програму і виберіть потрібні налаштування самого додатка і мікрофона на вкладці General головного вікна програми. Перейдіть на вкладку Ignore Filter для визначення програм не підлягають зміні голоси або вкажіть CS на останній вкладці для застосування обраних аудіоефектів в грі.