Як відзначити, в якій країні я був. карта світу зазначити де був.

Якщо ви багато подорожуєте, то в голові накопичується занадто багато вражень. Потрібно якось впорядкувати їх і розкласти по поличках. Адже скільки б фотографій ви не зробили, скільки сувенірів ні привезли, враження найважливіше, вони залишаються з вами назавжди і надихають вас на подальші поїздки.
Інструкція
1
Існують спеціальні додатки в інтернеті, що дозволяють відзначити на карті, в яких країнах ви вже встигли побувати. Схема проста: ви запускаєте додаток, перераховуєте (або відзначаєте галочками у списку) назви країн, а потім бачите у себе в блозі або на сторінці в соціальній мережі карту, на якій кольором (або якось по-іншому) перераховані відвідані вами країни. Такі додатки зручні, оскільки вони висять в інтернеті і нікуди не подінуться, не зіб'ють, та й не тільки ви, але і ваші друзі зможуть оцінити ваші досягнення як мандрівника. Крім того, такі гаджети безкоштовні і наочні, а значить кидаються в очі, залучаючи людей до вас на сторінку.
2
Якщо вам не до душі інтернет, і ви віддаєте перевагу віртуальному спілкуванню реальне, то тоді купіть велику карту світу, повісьте її на стінку і відзначайте країни канцелярськими кнопками. Купіть кнопки різного кольору, щоб було веселіше, цікавіше і наочніше. Повісьте карту на видному місці, де її можуть побачити гості - адже ви не тільки для власного задоволення відзначаєте всі ці країни.
3
Чи не заганяйте свою фантазію в якісь рамки, адже відзначити відвідані країни можна так, що вся ця затія зрештою обернеться практично твором мистецтва. Зробіть колаж з найбільш характерних для ваших країн сувенірів, розвісьте по всьому будинку фотографії людей, що належать тому чи іншому народу. Способів безліч, можна не обмежуватися магнітиками на холодильнику.
4
Позначити, в яких країнах ви побували, можна і в творчості. Якщо ви журналіст чи просто добре пишете, напишіть про кожну країну нарис. Якщо ви фотограф - привезіть фотографії.
5
Далі все залежить від ваших цілей: якщо ви як подорожуєте, так і творіть чисто для себе, то заховайте свої шедеври в ящик стола і потайки перечитуйте або переглядайте на дозвіллі. Якщо ж ви не проти публікації, тоді прапор вам в руки, і Ваша історія країнах дізнається безліч людей. Але зробіть так, щоб у публіки не склалося неправильної думки про той чи інший державі!
Головне в житті - сім'я, і з цим навряд чи хтось не погодиться. Багато країн відзначають Міжнародний день сім'ї 15 травня. І якщо у вас є можливість провести цей день разом зі своїми близькими, постарайтеся зробити так, щоб він став незабутнім.
Вам знадобиться
  • - поп-корн;
  • - їжа для пікніка;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Вирушайте на природу. За повсякденними турботами і роботою часто не вистачає часу, щоб повністю зануритися в сім'ю і відчути настрій кожного її члена. Після важкого трудового дня хтось сидить перед телевізором, хтось читає книгу. Тому заміський відпочинок - те, що потрібно для повноцінного сімейного спілкування.
2
Розведіть багаття, посмажте шашлики, поділіться один з одним думками і переживаннями. Візьміть з собою набір для гри в бадмінтон, м'яч або настільну гру, щоб урізноманітнити ваше проведення часу. Обов'язково зробіть фотографії на пам'ять про цей прекрасний день.
3
Відвідайте парк атракціонів. Цей варіант проведення святкового дня сподобається всім. Діти будуть раді такому розвазі, та й дорослі не відмовляться згадати дитинство і прокотитися на улюблених каруселях. Купіть солодку вату, льодяники, веселіться і спілкуйтеся зі своїми найближчими людьми. Як альтернатива парку атракціонів відмінно підійде аквапарк.
4
Сходіть всією сім'єю в кінотеатр. Виберіть для перегляду якийсь гарний сімейний фільм. Якщо в афіші немає підходящої картини, проведіть перегляд кіно вдома. Купіть поп-корн, засуньте штори, вимкніть світло і влаштуйте свій власний кінопоказ. Подивіться улюблений усіма фільм або нову комедію, яка сподобається всім.
5
Дізнайтеся щось нове, відвідавши музей або виставку. Чи давно ви відвідували подібне місце всією сім'єю? Такий вид відпочинку не тільки цікавий, але і дуже корисний, особливо для підростаючого покоління. Ну а щоб додати веселощів в подібне проведення часу, після музею зайдіть в улюблене сімейне кафе, пообідайте і поділіться враженнями.
6
Не турбуйтеся, якщо у вас не вийде виконати все задумане в цей день. Зрештою, у вас буде ще один шанс. Адже 8 липня відзначається другий подібний свято - День сім'ї, любові і вірності.