Як включається відновлення системи.

Відновлення системи - це засіб, передбачене розробниками Windows на випадок збою операційної системи. Такий збій може відбутися в результаті неправильної роботи деяких програм або з вини користувача. Відновлення системи дозволяє зробити повернення системи до моменту повної працездатності.
Інструкція
1
Щоб включити функцію відновлення системи, слід натиснути правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», вибрати пункт «Властивості» і перейти на вкладку «Відновлення системи». Тут можна зняти або поставити галочку напроти пункту «Відключити систему відновлення на всіх дисках». Знята галочка означатиме, що система відновлення включена.
2
Якщо з якоїсь причини ви не знайшли значка «Мій комп'ютер», зайдіть в меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». Якщо список служб Панелі управління відображається у вас в класичному вигляді, виберіть розділ «Система». Якщо служби відображуються за категоріями, виберіть розділ «Продуктивність і обслуговування» і клацніть на значку «Система». Потім перейдіть на вкладку «Відновлення системи».
Зверніть увагу
В деяких версіях операційної системи Windows назви розділів та пунктів меню можуть незначно відрізнятися.