Як вибирати DVD-привід.

Термін служби приводу становить 3-4 роки, потім, внаслідок сильних змін параметрів його деталей, кількість помилок читання і запису швидко зростає, робота приводу стає нестабільною і його необхідно замінити новим.
Вам знадобиться
  • Інструкція до материнської плати, програма AIDA64.
Інструкція
1
Уточніть в інструкції тип інтерфейсу, який використовується в материнській платі для підключення DVD-приводу, IDE це чи SATA, придбайте привід з таким же роз'ємом. Якщо інструкція відсутня, скачайте з офіційного сайту і встановіть на комп'ютер програму AIDA64. Запустіть програму. У лівій частині вікна програми виберіть рядок «Системна плата». Потім виберіть пункт з такою ж назвою в правій частині вікна програми. У таблиці, навпроти рядка «Системна плата» прочитайте тип материнської плати комп'ютера. За типом материнської плати дізнайтеся тип інтерфейсу, який використовується в ній.
2
Уточніть тип приводу (пише чи ні). Зверніть увагу на те, що є приводи, які пишуть на CD-диски, але не пишуть на DVD-диски, хоч і читають з них. Якщо збираєтеся замінити привід на ноутбуці, але не можете знайти потрібну модель, придбайте зовнішній привід, що підключається через USB-порт. Виберіть привід відомою, зарекомендувала себе фірми. Переконайтеся в тому, що обраний привід може записувати двошарові DVD-диски, іноді потрібно записати файл розміром більше 4,7 Гігабайт. Не старайтесь заощадити, дешевий привід може спочатку нестабільно працювати або ж почне барахлити незабаром після установки. Оптимальним вибором буде привід з підтримкою DVD-R DL/DVD + R DL/DVD + RW/DVD-RW/DVD-R/DVD + R/CD-RW/CD + RW/CD-R/CD + R.
3
Якщо збираєтеся не просто записувати, а копіювати диски, придбайте і встановіть в комп'ютер 2 приводу: комбо і DVDRW. Перший привід добре працює з CD-дисками і читає DVD, другий приводом записуйте DVD-диски. У цьому випадку комп'ютера не потрібно буде зберігати копійований інформацію на жорсткий диск з наступним записом на чистий диск в цьому ж приводі, він зробить пряме копіювання інформації з одного приводу в інший.