Як вибрати перукарські ножиці.

Якщо ви не перукар, а любитель, то ножиці для вас - це «два кільця, два кінця і гвоздик посередині». А ось професіонал дуже педантично підходить до вибору інструменту для роботи. Як вибрати перукарські ножиці?
Інструкція
1
Вибирайте завжди з декількох моделей. Потримайте ножиці в руках, спробуйте їх у русі. Ретельно, нікуди не поспішаючи, підбирайте той варіант, який відповідає вашим особливостям і індивідуальності. В ідеалі при покупці добре спробувати ножицями щось постригти.
2
Звертайте увагу на те, наскільки вам зручно управляти ножицями. Інструмент не повинен викликати дискомфорт. Пам'ятайте, що тримати ножиці в руках потрібно буде цілий робочий день. Іноді для зручності використання ножиці комплектуються спеціальними вставками для кілець. Це дозволяє не тільки зменшити або збільшити діаметр отворів, але й уникнути контакту шкіри з металом і професійних мозолів.
3
Ручки ножиць можуть бути різні: класичної або асиметричної форми. Зміщені кільця допомагають зняти м'язову напругу в пальцях рук при виконанні певного виду робіт.
4
Зверніть увагу на силу і плавність, з якої відкриваються і закриваються ножиці. Важливо, щоб інструмент робив якісний зріз, що не закушував волосся. Добре, якщо по центру є регульований гвинт. Ідеально налаштовані ножиці зафіксуються в будь-якому положенні розкриття, в якому зупинить їх майстер.
5
Вивчіть матеріал, з якого зроблений інструмент. Чим твердіше сталь, тим довше термін служби ножиць. Додавання хрому і нікелю допомагає уникнути іржі. Ванадій і молібден додають для зносостійкості і міцності. Хромоване і титанове покриття забезпечує гипоаллергенность. Використання срібла і позолоти носить декоративно-прикладний характер.
6
Визначте, для яких видів роботи ви купуєте інструмент. Універсальні ножиці дозволяють робити техніку ковзного зрізу - них гладкі полотна. Філіровочние ножиці можуть бути з зубами різної ширини, дозволяють створити ступінчасту і густу стрижку. Інструмент для прямого зрізу виготовляється з мікронасічкою, щоб волосся не ковзали по полотну.
7
Звертайте увагу на дизайн і вартість ножиць. Професійний інструмент не може коштувати дешево. Однак іноді потрібно розуміти, що вартість може бути збільшена за рахунок естетичної складової ножиць. У середньому ціна професійного інструменту коливається від 2000 до 5000 рублів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wx16-id_xmw
Зверніть увагу
Найголовніший інструмент перукаря - це ножиці. Дуже важливо правильно вибрати високоякісний і відповідає потребам професійний інструмент. Професійні перукарські ножиці виготовляють з марок сталі з рівнем твердості від 58 HRC до 62 HRC за шкалою Роквелла. Чим твердіше сталь, тим довше прослужить інструмент.
Корисна порада
Неважливо, хто купує ножиці, майстер-професіонал або перукар-любитель, обидва зараз мають можливість вибрати якісні ножиці для свого ремесла. Подібні ножиці купуються тільки в спеціалізованих магазинах, де представлені моделі відомих і добре зарекомендували себе. До речі багатьма (в тому числі і європейськими майстрами) вважається, що японська сталь є найкращим матеріалом для виготовлення професійних перукарських ножиць.