Як знайти тендер.

Підбір тендера для організації є дуже копіткою заняттям, адже існує безліч джерел інформації про конкурси та аукціонах. При цьому інформація про тендери оновлюється практично щодня.
Вам знадобиться
  • - друковані видання з інформацією про тендери;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Головним джерелом інформації про проведення конкурсів із впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій в усі сфери діяльності став інтернет. Основним майданчиком пошуку можна назвати zakupki.gov.ru (Офіційний сайт Російської Федерації для розміщення інформації про розміщення замовлень). Крім нього існує безліч регіональних ресурсів, наприклад, tender-kazan.ikaz.ru, samaratender.ru, tender-moskva.mpi.ru та інші. Підбирати тендери, звичайно, потрібно з урахуванням вашого географічного положення, не далі ніж в 500 кілометрах від вашої фірми. Крім зазначених джерел в мережі можна відвідувати і офіційні сайти всіх поселень вашого регіону.
2
Тендери не завжди бувають державними, більшість конкурсів оголошують великі комерційні організації. Для пошуку таких аукціонів необхідно регулярно переглядати сайти підприємств, а краще попросити їх менеджерів внести вас до списку розсилки про оголошення нових тендерів.
3
Не варто ігнорувати і друковані засоби масової інформації. Так, інформація про тендери друкується в газетах адміністрацій поселень, у великих спеціалізованих журналах, таких, як «Держзакупівлі».
4
Якщо ви хочете присвятити більше часу безпосередньо роботі над замовленнями, а не збором інформації за різними джерелами, візьміть на роботу фахівця по тендерам (тендер-менеджера). Він займатиметься підбором необхідних компанії конкурсів і аукціонів, розміщенням заявок і контролюванням процесу проходження торгів.
5
В інтернеті з'явилося безліч платних ресурсів, які узагальнюють інформацію про десятки тисяч проведених тендерів. Прикладами таких інтернет-порталів можуть бути trade.su, ia-trade.su, komtender.ru та інші. При внесенні певної суми грошових коштів вам надається доступ до бази тендерів, по якій дуже легко здійснюється пошук за назвою конкурсу, фірми або товару, регіону, сфері діяльності, типом і статусу, дату створення і прийому заявок, ключовими словами.
Корисна порада
Більшість компаній при пошуку тендера намагаються вибрати контракт подорожче, але замовник відповідно до законодавства має право вимагати внесення грошових коштів в якості забезпечення участі. Тому завжди намагайтеся вибирати аукціон або конкурс, орієнтуючись на свої фінансові возможності.Обязательно необхідно враховувати при пошуку можливість виконання вашою фірмою умов договору, в іншому випадку ви можете понести істотні збитки замість того, щоб заробити заповітні мільйони.
Щоб виграти тендер по поставкам, до моменту його проведення потрібно бути у всеозброєнні. А саме, заздалегідь підготувати презентаційні матеріали, з'ясувавши реальні потреби замовників. І постаратися адаптувати свій товар відповідно до їх вимог.
Інструкція
1
Якщо має серйозний тендер , починайте збирати інформацію про покупців заздалегідь, хоча б за два-три місяці. Це час знадобиться вам, щоб зібрати базу потенційних клієнтів і вивчити їх потреби, з'ясувавши, в якому саме продукті вони будуть найбільш зацікавлені.
2
Постарайтеся налагодити дружній контакт з компаніями - покупцями. Здзвонитеся з керівниками, які приймають рішення про проведення тендер а. Скажіть чесно, що ви зацікавлені в залученні нових клієнтів і готові обговорити заздалегідь можливі умови співпраці.
3
Призначте зустріч. Обов'язково захопіть з собою зразки продукції. Попросіть замовника прокоментувати, який із запропонованих товарів міг би бути йому цікавий, і яку ціну він готовий за нього заплатити. Ведіть конструктивний діалог, обов'язково вивчіть всі тонкощі продукту. Співрозмовник повинен бачити в вас професіонала, впевненого в якості пропонованого.
4
Проведіть аналіз конкурентів і з'ясуйте ціни на аналогічну продукцію. При завищеною вартістю на товар виграти тендер не вдасться. При зустрічі з компанією-замовником обіцяйте ексклюзивні умови співпраці, що передбачають значне зниження вартості при великих обсягах закупівель.
5
Коли тендер оголошений, висилайте заздалегідь підготовлену презентацію товару, адаптованого за побажаннями замовника. Після відправки здзвонитеся з відповідальною особою, упевніться в отриманні і домовтеся про зустріч. На ній ви зможете обговорити умови подальшого співробітництва в тому випадку, якщо ваша компанія виграє тендер .
6
Постарайтеся розташувати до себе замовника. Знайдіть загальні теми, що не стосуються роботи. Це може бути будь-яке хобі - гірські лижі, розведення собак, колекція годинників. У кабінеті вашого співрозмовника обов'язково є щось, що вказує на його захоплення. Інтерес, проявлений саме до особистості людини, а не тільки до грошового замовленням, буде обов'язково оцінений, і дасть вам додаткову перевагу перед конкурентами.