Як перемістити панель задач.

Можливості візуалізації операційної системи Windows дозволяють оформити на свій смак не тільки ярлики папок і файлів, змінити малюнок робочого столу і поміняти розташування значків на робочому столі. Користувач може перемістити панель задач в будь-який зручний йому місце робочого столу.
Інструкція
1
Для того щоб перемістити панель задач, яка за умовчанням знаходиться в нижній частині екрана, вам необхідно виконати наступні дії.
2
Правою кнопкою мишки клацніть в будь-якій вільній області на панелі завдань і переконайтеся, що навпроти пункту меню «Закріпити панель завдань» не варто галочка.
3
Затисніть лівою кнопкою миші панель завдань в будь-якому вільному місці і, утримуючи кнопку миші, перемістіть її в будь-яке місце екрану. Панель автоматично пристикується до краю екрану.
Зверніть увагу
Не можна перемістити панель задач, натиснувши на наступні об'єкти на панелі задач: меню «Пуск», панель інструментів, панель швидкого запуску. Панель завдань не можна просто «підвісити в повітрі», вона повинна бути обов'язково прикріплена до одного з країв екрану.
Корисна порада
Панель завдань можна не тільки переміщати з місця на місце, але і розтягувати, збільшуючи її ширину або висоту, і автоматично згортати.