Як носити золоті кільця.

З давніх часів золото символізує достаток і розкіш. Золоте кільце несе інформацію про свого власника, допомагає підкреслити його статус, доповнити образ і створити імідж. Золоті каблучки можуть або розповісти про уподобання власника, або натякнути, на жаль, про відсутність у нього смаку, адже носити золоті кільця теж потрібно вміти.
Інструкція
1
Золоте кільце, навіть саме простеньке, - це прикраса, яка привертає до себе увагу. Щоб кільце виглядало естетично, стежте за станом своїх рук. Вони повинні бути доглянутими, а манікюр - акуратним. Те ж саме стосується і стану самих кілець - доглядайте за золотом, поліруйте його. Метал повинен бути блискучим і чистим, камені (якщо такі є) не повинні бути мутними або «Захватаєв».
2
Підбирайте золоті кільця відповідно до загальним стилем в одязі і часом доби. Шикарні кільця з розсипом діамантів виглядатимуть недоречно в поєднанні із звичайним щоденним вбранням або спортивним костюмом. Вишукані й дорогі прикраси залиште на вечір або для урочистих заходів.
3
Кількість золотих кілець теж має значення. Не "перевантажуйте» пальці золотом. Два або три кільця можуть виглядати цілком привабливо на одній руці, якщо вони підібрані з розумом, поєднуються за розміром і за кольором каменів. В даному випадку більш виграшно виглядатимуть тонкі кільця з невеликою кількістю декоративних елементів. Якщо ви віддаєте перевагу великі кільця з масивними каменями або іншими прикрасами, краще носите їх окремо, без інших кілець. Руки не повинні бути схожі на ювелірну крамницю.
4
Поєднання металів теж важливо. Кільця, дизайн яких включає одночасно біле і жовте золото, - не рідкість, але, прикрашаючи руки, стежте за тим, щоб не перестаратися з різними відтінками. Композиція з кілець повинна виглядати гармонійно. Золоті та срібні кільця можуть доповнювати один одного або абсолютно не поєднуватися. Якщо не можете самостійно оцінити поєднання, краще не експериментуйте, залиште тільки золоті кільця.
5
Вважається, що у кожного металу своя енергетика, яка впливає на свого власника. Золоте кільце допоможе флегматикам і меланхоликам стати менш повільними і апатичними, дозволить позбутися від запаморочення і головного болю. Але носити кільця постійно не рекомендується, так як в східній практиці вважається, що внутрішні органи мають проекції на долоні і кисті рук. Постійний вплив кільця на одну і ту ж біологічну точку може привести до захворювання того органу, проекція якого знаходиться на пальці.
У всі часи золото високо цінувалося. Його володар міг дозволити собі багато чого, хоча добувалося воно важкою працею. Правда, найчастіше щасливчики скоєно не вміли носити золоті прикраси і надягали на себе всі ланцюжки та каблучки, які зберігалися у скриньках і скриньках. Сучасні ювелірні магазини так же пропонують нам широкий вибір золотих виробів, але як і раніше ми не завжди знаємо, як носити золото , щоб це виглядало стильно, а не вульгарно.
Інструкція
1
Вважається, що всі метали мають позитивної або негативною енергетикою. Це стосується і золота. Тому щоб уникнути зіткнення двох енергетично протилежних сил не рекомендується носити разом золото різних видів, наприклад, жовте і біле, або біле і рожеве. Те ж саме стосується і спільного носіння золота і срібла, адже золото вважається теплим, а срібло холодним металом.
2
Також популярна думка, що золото може допомогти або нашкодити залежно від того, на якій частині тіла ви його носите. Так, кулони або ланцюжка потрібно носити людям, що стикаються зі стресом, адже вони допомагають заспокоїтися, прийняти зважене рішення. А діловим, активним людям краще зупинити вибір на золото м персні, залучає удачу, помогающем долати труднощі. Здавна також вважалося, що золоті сережки оберігають дівчаток і жінок від напастей і зайвих спокус. Носіння кілець допоможе поліпшити роботу деяких органів, наприклад, кишечника, серця або ендокринної системи.
3
Якщо у вас є фамільна коштовність із золота, але вона належала не дуже щасливому предку, то краще така прикраса часто не надягати, адже вважається, що цей метал має пам'ять і переносить на нового господаря попередні події.
4
Не забувайте час від часу знімати ваші прикраси та розминати ваші пальчики або вушка для стимулювання особливих масажних точок, адже перебуваючи тільки в одному положенні золото стимулює тільки деякі масажні зони.
5
Не переборщити, коли обмірковуєте, які прикраси надіти і скільки. Якщо ви збираєтеся на переговори або ділову зустріч, досить буде ланцюжка і скромного кільця, а ось на романтичний вечір можна надіти комплект з кільця і сережок з каменями.
6
Ну і звичайно, щоб ваші золоті прикраси радували довше і приносили вам умиротворення і удачу, не забувайте їх чистити. В цьому вам допоможуть зубний порошок, мило, тепла вода і нашатирний спирт, якщо забруднення вже дуже сильне. Адже блиск золота ще й піднімає настрій, як промені теплого сонця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=htLPJgiiIqk