Як перевести вати в джоули.

Ватт - це одиниця вимірювання потужності в системі СІ. Має російськомовне позначення Вт і зарубіжне W. Названа так ця одиниця в честь винахідника Джеймса Уатта. Зараз в ватах вимірюється потужність всіх електроприладів, цю характеристику споживаної потужності можна знайти або на самому приладі, або в інструкції до нього.
Вам знадобиться
  • калькулятор
Інструкція
1
Джоуль - це одиниця виміру енергії (роботи), потужність пов'язана з роботою формулою: N = E/t, де N - потужність у ВАТ, E - енергія в джоулях, t - час в секундах.То є, потужність в ватах кількісно дорівнює енергії в джоулях, витраченої за 1 секунду. Так що, для того щоб перевести вати в джоули за одиницю часу, вам не знадобиться навіть калькулятор - подивіться потужність пристрою в ватах і дізнаєтеся, скільки джоулів енергії він споживає за 1 секунду. Правда, як таким перекладом це назвати не можна - адже потужність і енергія є різними фізичними величинами.
2
Але не завжди потужність може бути виражена у ватах, існують і інші одиниці вимірювання потужності. Наприклад, кінська сила - одиниця виміру, яка застаріла і фактично не використовується в науці. Хоча до цих пір потужність двигуна в автомобілях вказується в кінських силах. Щоб перевести кінські сили в вати, помножте величину в кінських силах на 735.5: 1 к.с. = 735.5 ват
3
Для визначення потужності струму в електричному ланцюзі можете скористатися ваттметром. У цьому приладі є два вимірювальних елемента: послідовна і паралельна котушки. У першій котушці протікає струм, пропорційний навантаженні, а в другій пропорційний мережевої напруги. Увімкніть прилад в електричну ланцюг згідно інструкції і зніміть з нього свідчення потужності у ватах. Переклад в джоули проробіть так, як і вище. А якщо дізнатися кількість витраченої енергії потрібно за період більший, ніж 1 секунда, то енергію в джоулях шукайте так: E = N * t, де N - потужність у ВАТ, t - час в секундах.
4
Але такий спосіб перекладу потужності в енергію не завжди справедливий, це стосується особливо миттєвих процесів. Наприклад, спалах в фотостудії. Навіть не намагайтеся ділити зазначену енергію спалаху на час - ви не отримаєте правильну потужність, а тільки даремно витратите час. Те ж саме стосується і студійного освітлення. Тут потрібно враховувати безліч різних чинників для визначення потужності світлового потоку, тому для таких цілей використовуйте пристрої флешметери (витримки), вони покажуть результати набагато точніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vje5X69tvrw