Як встановити підсвічування в авто.

Для більшого комфорту в темний час доби іноді необхідно збільшити ступінь освітлення деяких зон в салоні автомобіля. Зробити це можна за допомогою автомобільних малогабаритних або стрічкових світильників, у яких використовуються лампи розжарювання, люмінесцентні лампи або світлодіоди.
Вам знадобиться
  • Автомобільні (розраховані на напругу 12 Вольт) люмінесцентні або стрічкові світлодіодні світильники необхідної довжини і кольору, з'єднувальні дроти, мультиметр, паяльник, припій, каніфоль.
Інструкція
1
Для поліпшення загального освітлення в салоні автомобіля використовуйте люмінесцентні або стрічкові світлодіодні світильники, так як, на відміну від ламп розжарювання, вони споживають значно менший струм. Залежно від габаритів світильників, закріпіть їх на бічних стійках або в будь-якому зручному місці салону за допомогою саморізів по металу. Стрічкові світлодіодні світильники, як правило, мають самоклеючу основу на зворотній стороні. Для кріплення такого світильника ретельно Очистіть і знежирте поверхню, на яку будете його зміцнювати. Потім зніміть захисну плівку з клеїть шару і притисніть до очищеної поверхні.
2
Підключіть, дотримуючись полярності, паралельно до штатного світильника освітлення салону. Полярність харчування визначте за допомогою мультиметра. Для цього підключіть вимірювальний щуп чорного кольору до спільного висновку приладу, а щуп червоного кольору до висновку для вимірювання напруги. Увімкніть прилад, повернувши ручку в сектор для вимірювання постійної напруги, і встановіть її напроти цифри 20 (межа вимірювання 20 Вольт). Підключіть щупи до штатного світильника салону. Увімкніть його. Якщо на дисплеї приладу відображається напруга зі знаком «мінус», значить червоний щуп приладу підключений до негативного проводу, а чорний щуп до позитивного проводу живлення світильника. Якщо знак «мінус» на дисплеї не відображається, значить, полярність підключення протилежна.
3
Якщо потрібно, щоб новий світильник включався незалежно від штатного світильника салону, встановіть на приладовій панелі малогабаритний автомобільний вимикач на 2 положення. Припаяйте 2 проводи до клем вимикача. Один провід від вимикача підключіть до позитивного висновку світильника. Другий провід підключіть до позитивного проводу прикурювача. Негативний провід живлення підключіть до «маси» автомобіля.
Одним із сучасних видів тюнінга автомобіля є установка додаткового підсвічування салону . Стандартну підсвітку панелі приладів і яскравий обідок включеного прикурювача змінила нова світлодіодне підсвічування, як окремих панелей, так і всього салону машини.
Вам знадобиться
  • - світлодіодна стрічка;
  • - світлодіоди;
  • - двосторонній скотч;
  • - нейлонові стяжки.
Інструкція
1
Щоб зробити салон свого авто ексклюзивним і сучасним можна спробувати змінити його за допомогою додаткового підсвічування, використовуючи світлодіодні лампочки і стрічки. Завдяки тому, що світлодіоди практично унікальні за малому обсягу енергоспоживання, їх можна встановлювати в будь-яких місцях, вони споживають зовсім мало електроенергії і тому можуть застосовуватися в необмеженій кількості.
2
Світлодіодне підсвічування здатна не тільки перетворити салон, повністю змінивши його колір, але й надати унікальності за рахунок змішування і накладення декількох кольорів. Світлодіоди можна встановити на свій розсуд як підсвітку кнопок, педалей, рукоятки коробки перемикання передач, навколо замку запалювання. Найбільші естети встановлюють підсвітку на ручки і кишені дверей, а також на килимки підлоги.
3
Для установки такого підсвічування спочатку необхідно заміряти довжину всіх ділянок прокладки проводів, а потім зібрати проводку. Потім підключаємося до плафону. Підключатися можна не тільки до проводів, але й до самої лампочки.
4
Підсвічування горітиме тоді, як тільки загориться центральна лампа переднього плафона. Для повноти картини, підсвічуванням можна замінити стандартні лампочки. Так, наприклад, встановити діоди в обидва плафона світла салону .
5
Якщо ви вирішили зробити підсвітку салону , але не хочете радикальних змін, спробуйте для початку просто замінити лампи розжарення в стандартній підсвічуванні панелі приладів на світлодіоди. Таким чином при мінімальних витратах і ризик ви відразу побачите приголомшливий ефект.
6
Якщо ви сумніваєтеся, що власноруч тюнингований салон вам під силу, то в даний час послуги з установки підсвічування салону пропонують різні ательє тюнінгу. У таких ательє застосовують високоякісні матеріали і сучасні технології тюнінга.
Зверніть увагу
Звертаючись до послуг професіоналів у сфері тюнінгу салону, ви можете замовити не тільки саму установку підсвічування, а й попередній оригінальний дизайнерський проект, розроблений спеціально для вас.
Корисна порада
Прокладаючи світлодіодну стрічку самостійно, намагайтеся уникати таких ділянок, де її легко буде зачепити ногами або руками.