Як підключити платіжний термінал.

Платіжні термінали - популярний і зручний спосіб оплати товарів і послуг найрізноманітніших напрямків: від внесення щомісячного платежу за кредит до оплати товарів з інтернет-магазину. У зв'язку з цим, підприємці починають все більше приділяти увагу бізнесу за допомогою платіжних терміналів. Спеціальних вкладень такий бізнес не вимагає: вам достатньо всього лише купити платіжний термінал і правильно розташувати його, підключивши до певної платіжної системи.
Інструкція
1
Доступна також оренда платіжних терміналів, коли ви не купуєте пристрій, а тільки платите постачальнику за час користування ним. Що краще - вирішувати вам. Все залежить від цілей і завдань вашого бізнесу. Отже, щоб відкрити власну мережу платіжних терміналів, вам потрібно пройти через п'ять етапів. Для початку виберіть місце для установки платіжного терміналу. Щоб забезпечити максимально ефективну роботу платіжного терміналу, розмістіть його в громадському місці з високою прохідністю людей. Ваш термінал має бути зручно розташований і привертати увагу перехожих. Крім цього, врахуйте, що терміналу потрібен доступ до розетки живлення.
2
Після цього оформите анкету і напишіть заяву на підключення. Для цього зв'яжіться з обраної вами платіжної системою та вишліть на їх поштовий ящик (чи принесіть в офіс) всі необхідні документи, включаючи копії всіх статутних документів з підписом керівника та печаткою організації. Зразки документів вам повинні надати співробітники платіжної системи. Проведіть підготовку до безпосереднього підключенню терміналу. Для цього придбайте SIM-карту одного зі стільникових операторів, бажано з корпоративним тарифом для більш зручного відстеження наявності грошових коштів та своєчасного її поповнення.
3
Встановіть програмне забезпечення. Ви можете зробити це як самостійно, скачавши необхідні файли встановлення, так і в компанії, де ви придбали сам платіжний термінал. Зазвичай вони пропонують повну установку програмного забезпечення та його тестування, після чого ви отримаєте докладні інструкції з обслуговування та експлуатації. Також вам необхідно укласти договір на відкриття окремого рахунку для вашої компанії. І, нарешті, розмістіть платіжний термінал в обраному місці. Внесіть авансовий платіж на ваш рахунок, і термінал готовий до повноцінної роботи з будь постачальниками послуг. Підключення терміналу до джерела живлення здійснюйте згідно з інструкціями до пристрою.