Як підключити маршрутизатор до комп'ютера.

Як же підключається маршрутизатор (роутер) до інтернету і комп'ютера? Як його правильно налаштувати, щоб він працював безперебійно і бездоганно? Потрібно звернути увагу на деякі моменти.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор
  • - інструкція до маршрутизатора
  • - комп'ютер
  • - мережевий кабель
Інструкція
1
Обов'язково необхідно повністю прочитати інструкцію, що додається до роутера, з якої потрібно «вивудити» всю необхідну інформацію і відкласти у себе в мозку. Ознайомлення з інструкцією дозволить вам знайти всі порти роутера без помилок. Ви також зможете виконати якісну його установку і погодити його роботу з усією периферією.
2
Наступне, що необхідно зробити - це під'єднати всі наявні кабелі до відповідних для них порти. В інструкції ці моменти докладно описані. Після цього можна включати роутер в мережу. Після підключення до мережі і включення роутера система зазвичай сама автоматично знаходить і ідентифікує новий пристрій. Після закінчення підключення роутера можна приступати до його встановлення та налаштування на локальні мережі, наявні.
3
Все більшої популярності отримують бездротові роутери. Це пристрої, які об'єднують в собі, власне, маршрутизатор, комутатор Fast Ethernet мережі, точку бездротового доступу, NAT-пристрій і брандмауер. При установці бездротового роутера мережа створюється автоматично. Процес його установки ділиться на 3 етапи: настройка роутера, його підключення до мережі Інтернет, підключення комп'ютерів до Інтернету.
Корисна порада
Підключення маршрутизатора може викликати деякі труднощі для недосвідчених в справах комп'ютерних користувачів, але докладні інструкції по підключенню допоможуть розібратися в процесі, навіть якщо ніколи не доводилося його проробляти.