Як відновити сторінку в інтернеті.

Кожен день в інтернеті люди знаходять безліч різної інформації. Якась актуальна в даний момент, а щось стане необхідним пізніше. Як же повернутися на сторінку, яку ви відвідували раніше?
Інструкція
1
Якщо ви не міняли налаштування вашого інтернет-браузера, то за замовчуванням він зберігає історію відвідуваних вами сторінок. Якщо ви пам'ятаєте, в який день побачили необхідну інформацію, то вам буде досить легко повернутися до відвіданого сторінці. У «Меню» вашого браузера відкрийте папку «Історія» або «Журнал» (залежно від браузера). Виберіть час, в яке ви відвідували потрібну вам сторінку: «Сегодня», «Вчора», «На цьому тижні», «В поточному місяці». Натисніть на відповідну папку, і вона відкриє список сайтів, відвіданих за цей часовий проміжок. Знайдіть потрібну вам сторінку і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Браузер тут же відкриє вкладку з відновленою сторінкою.
2
Якщо ви випадково закрили потрібну вам вкладку, але браузер все ще відкритий, відновити її буде дуже легко. Натисніть правою кнопкою миші на рядок, де розташовуються всі відкриті вкладки. У контекстному меню виберіть завдання «Відновити закриту вкладку», і закрита сторінка тут же буде відновлена.
3
Важче відновити інформацію зі сторінки, яка була вилучена. На щастя, вся віддалена інформація деякий час зберігається в кеші пошукової сторінки. Щоб знайти сторінку в кеш пам'яті Google, введіть в адресному рядку браузера «cache: site.ru/page». У даній комбінації «site.ru» замініть на адресу необхідної сторінки.
4
Якщо ви хочете відновити сторінку, віддалену з соціальної мережі, скористайтеся настройками сайту або розділом «Допомога» (FAQ). Якщо правила соціальної мережі дозволяють відновлювати видалені акаунти, інформація про це обов'язково буде в даному розділі. Для відновлення вам буде потрібно вказати логін і пароль, якими ви користувалися, а також адресу електронної пошти, якому була прив'язана віддалена сторінка.