Як вставити картинку на головну сторінку.

У спільнотах і блогах для вставки картинки передбачено спеціальне місце, яке, як правило, розташоване на головній сторінці профілю користувача. Наведену послідовність дій для соціальної мережі «Мій світ» можна певною мірою використовувати і для інших спільнот.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою Adobe Photoshop;
  • - реєстрація в співтоваристві;
  • - картинка.
Інструкція
1
Підготуйте картинку до завантаження, оскільки не у всіх соціальних мережах є можливість її редагування. Відкрийте її в програмі Adobe Photoshop і приведіть до квадратного виду. Для цього скористайтеся інструментом Crop Tool. Збережіть картинку у форматі JPEG з обраним якістю.
2
Увійдіть у свій профіль у мережі «Мій світ». Натисніть пункт меню «Фото», в якому виберіть розділ «Мої фото». У правій частині сторінки виберіть рядок «Налаштувати основне фото». Його можна завантажити двома способами: або з вашого комп'ютера, або з будь-якого сайту, вказавши його URL-адресу.
3
За допомогою кнопки «Огляд» виберіть папку, в якій знаходиться заздалегідь підготовлена картинка або фотографія. Натисніть кнопку «Відкрити», а потім у розділі «Налаштувати основне фото» - кнопку «Завантажити». Після цього в розділі «Налаштувати основні мініатюри» виберіть область для завантаження і збережіть зміни натисненням кнопки з відповідною назвою. Через кілька секунд з'явиться напис «Обрана область збережена».
4
Відкрийте вкладку «Товариства» і натисніть «Створити спільноту». Придумайте йому назву і опишіть його, виберіть тему, до якої воно відноситься. Створіть співтовариство, натиснувши кнопку «Зберегти».
5
Оберіть свою спільноту і натисніть кнопку «Налаштувати фото». Для завантаження фотографії на сторінці, що з'явилася виконайте ті ж дії, що і при завантаженні картинки на головну сторінку. Для зміни завантаженої картинки використовуйте той же алгоритм дій, що і для первинного завантаження.
Зверніть увагу
Намагайтеся не використовувати для зберігання фотографій і картинок різні хостинги зображень, наприклад, radikal.ru. При виникненні на подібному хостингу неполадок ваша картинка перестане відображатися.
Корисна порада
Для завантаження анімованої картинки вам буде потрібно створити повідомлення у вашому співтоваристві. Анімовану картинку додайте в повідомлення натисканням кнопки «Фото» в полі «Додати».