Як скопіювати базу mysql.

Для всіх користувальницьких операцій з базами даних під керуванням СУБД MySQL найкраще використовувати безкоштовний додаток phpMyAdmin. Його можна скачати з сайту виробника і встановлювати як локально, так і на віддаленому сервері. Якщо ви використовуєте панель управління свого хостинг-провайдера, то встановлювати і не буде потрібно, оскільки у більшості хостерів це додаток встановлено за умовчанням.
Інструкція
1
Використовуйте функцію експортування таблиць, щоб отримати cодержімое вихідної бази даних у вигляді інструкцій мови SQL. Для цього, завантаживши інтерфейс phpMyAdmin і авторизувавшись на SQL-сервері, що зберігає вихідну базу, перейдіть в неї, клацнувши відповідне посилання у лівому фреймі. Потім клікніть по посиланню «Експорт» у правому фреймі.
2
Клацніть по посиланню «Виділити все», вміщеній над списком таблиць цієї бази в секції «Експорт» правого фрейма інтерфейсу додатку. У секції «Параметри» все настройки можна залишити в тому вигляді, в якому phpMyAdmin їх розставляє за замовчуванням. Якщо обсяг даних, що зберігаються таблицями цієї бази, дуже великий, то для переносу краще використовувати файли - поставте позначку поряд з написом «Зберегти як файл». Без цієї позначки експортовані дані додаток помістить в многострочное текстове поле, з якого його можна просто скопіювати, а потім вставити у відповідне поле на SQL-сервері призначення. Натисніть кнопку «OK», і програма складе і відправить потрібні запити, а потім або запропонує зберегти файл з експортованими даними, або відобразить їх у відповідному полі на наступній завантаженої сторінці.
3
Авторизуйтесь в аналогічному інтерфейсі додатка phpMyAdmin на тому SQL-сервері, куди треба помістити переносиму базу даних. Зробіть це в новій вкладці браузера, якщо дані передбачається переносити методом «скопіювати/вставити». Введіть назву бази даних в поле «Нова база даних» та натисніть кнопку «Створити». Програма відправить запит, виконавши який сервер створить порожню базу даних з вказаним ім'ям, повідомить про це додатку, а воно відкриє сторінку порожній поки бази.
4
Використовуйте функцію імпортування для створення в цій базі копій вихідних таблиць і зберігаються в них даних, якщо перенесення здійснюється за допомогою файлів. Клацнувши по вкладці «Імпорт» у правому фреймі ви відкриєте форму, в якій потрібно натиснути кнопку «Обзор», відшукати створений при експортуванні даних файл, а потім натиснути кнопку «OK». Додаток завантажить на сервер містяться в файлі інструкції, а після того як вони будуть виконані, оновить сторінки, вивівши в лівому фреймі список створених таблиць, а в правому - більш детальну інформацію про них.
5
Замість попереднього кроку клацніть по вкладці SQL, якщо перенесення здійснюється без використання проміжних файлів. Потім перейдіть в ту вкладку браузера, де у вас відкрита форма з SQL-інструкціями експортованих даних, виділіть і скопіюйте їх. Переключившись назад вставте все скопійоване в поле під написом «Виконати SQL-запит (и) до бази даних» та натисніть кнопку «OK». Додаток відправить запити на сервер, той створить таблиці, заповнить їх даними і поверне звіт про результати. PhpMyAdmin покаже вам цей звіт і оновить інформацію про вміст тепер вже не порожній бази даних.