Як вставити екшен в Фотошоп. Як застосувати екшен в фотошоп.

Установка екшенів (action) в програму «Фотошоп» покликана допомогти дизайнеру або фотографу автоматизувати процес обробки зображень, тим самим звільнивши дорогоцінний час художника для вчинення інших операцій.
Інструкція
1
Процес установки екшену в програму надзвичайно простий. Все, що потрібно - завантажити сам екшен, розпакувати його, скопіювати і вставити в папку виду С:/Program Files/Adobe/Photoshop CS5/Presets/Набори/Actions.
2
Тепер відкрийте сам Photoshop. У ньому натисніть на вкладку «Вікно» -> «Операції». Відкриється вікно, в якому відкриється палітра Action. Тут виберіть команду Load Action. Відкриється вікно, в якому і потрібно вибрати скопійований в директорію папки Adobe Photoshop екшен. Тепер ви зможете побачити встановлений екшен серед інших.
3
Однак при всій зручності знайти потрібний екшен в інтернеті або на диску досить складно. У цьому випадку можна створити свій власний екшен. Все, що для цього потрібно буде - це сам графічний редактор. Піде на це хвилин 15, протягом яких ви будете створювати алгоритм дій, який пізніше зможете застосувати як екшену.
4
Запис екшенаОткройте в Photoshop потрібне зображення (Ctrl + O), далі вікно Action, як описано вище. Тепер треба запустити запис екшену. У вікні створіть новий сет (Alt + F9) і в ньому екшен (спочатку з'явиться іконка папки, потім зображення листка). В результаті дій виділиться червоним іконка Record. З цього моменту піде запис всіх дій, які ви будете далі робити із зображенням. Не потрібно поспішати - незалежно від часу, який ви витратите на обробку картинки, в екшені всі дії будуть виконуватися один за одним відразу.
5
Тепер створіть копію фонового шару натисненням поєднання Ctrl + J. Це необхідно для того, щоб можна було змінювати розміри зображення. Щоб зупинити запис макросу (екшену), потрібно натиснути кнопку Stop playing/recording. Дії в екшені можна вільно міняти місцями, видаляти або додавати нові.
Зверніть увагу
Як встановити екшени в Фотошоп: СПОСІБ 1. Просто клікніть мишкою 2 рази по викачаного екшкну формату .atn і він сам встановиться в Фотошоп і відразу буде готовий до використання (без перезавантаження Фотошопа). Як використовувати екшени в фотошоп: - Відкрийте ваше фото (Ctrl + O). - Дублюйте його (Ctrl + J), дублікат назвіть "backgraund", а оригінальний шар закрийте (вимкніть глазик біля шару).