Як прибрати живіт в тренажерному залі. Як прибрати низ живота в спорт залі.

Багато відправляються в тренажерний зал зовсім не для того, щоб бути схожим на супермоделей, а потім, щоб позбутися зайвої ваги і недоліків фігури і відповідати своїм уявленням про людину, провідному здоровий спосіб життя.
Інструкція
1
Зверніться в спортивний клуб. Пройдіть обов'язкове фітнес-тестування, яке включає в себе не тільки дослідження можливостей вашого тіла, але і діагностику харчування. Може виявитися і так, що вам буде цілком достатньо правильно підібраного режиму харчування.
2
Оберіть персонального тренера і розробіть разом з ним індивідуальну програму занять з урахуванням рівня вашої фізичної підготовки і особливостей вашого організму. Врахуйте, що оптимальний скидання ваги без шкоди для організму - не більше 1 кг на тиждень.
3
Не починайте основний комплекс без розминки підходу (тобто виконуйте вправи без додаткової ваги, утримуваного на грудях) на 12 повторень. Після цього - 5 підходів по 10 повторень вже з вагою. Виконуйте вправи, не поспішаючи. Підберіть для себе такий робочий вагу, щоб одночасно і не перенапружуватися, і змушувати м'язи живота працювати.
4
Слідкуйте за тим, щоб ваш прес працював, як слід. Для цього можна потренуватися спочатку на звичайній лавці, щоб визначити, які групи м'язів у вас задіяні під час виконання вправи. Вважається, що цей комплекс цілком достатньо виконувати всього 1 раз в тиждень для того щоб досягти бажаного ефекту.
5
Виконуйте вправи з полегшеною штангою або займайтеся на велотренажерах. Такі вправи достатньо виконувати 3 рази на тиждень протягом півгодини. По можливості поєднуйте вправи, які зміцнюють різні групи м'язів, а не тільки живота, для того щоб фігура була гармонійно сформованої
6
Втягуйте в себе живіт при ходьбі і не сутультесь. Виконуйте схожі вправи і в домашніх умовах. Починайте свій день з хорошою зарядки або пробіжки. Раціонально харчуйтеся. Якщо ви хочете позбутися від живота, необхідно піклуватися про організм в цілому.