Як зробити фото екрану.

Під час роботи за комп'ютером або під час Інтернет-серфінгу іноді виникає необхідність зробити фото екрану. Це може бути опис чого-небудь, або момент гри, який ви хотіли б зберегти як фотографії. Зробити це можна за допомогою стандартних засобів, передбачених в Windows.
Інструкція
1
Для того щоб зробити фото екрану - або кажучи на сучасному комп'ютерному сленгу, - «скріншот» (від англ. Screenshot - знімок екрана), слід виконати наступне: У верхній правій частині клавіатури вам потрібно знайти дуже рідко використовувану клавішу, яка називається «PAUSE BREAK». Тепер натисніть її. Ви не відчуєте, що було вироблено якусь дію, однак, фото екрану вироблено і записано в буфер обміну Windows.
2
Для того щоб «витягнути» зроблений скріншот з буфера обміну, слід відкрити будь-який графічний редактор. Для цієї мети підійде найпростіший «Paint», який входить до складу стандартного набору програм Windows. Зайдіть в меню «Пуск», перейдіть в розділ «Усі програми» і далі «Стандартні». Тут виберіть «Paint» і запустіть його. Тепер натисніть клавіші «Ctrl» і «V» (Ctrl + V) і ви побачите, як ваш скріншот заповнить вікно програми «Paint». Залишилося зберегти знімок, вибравши "Файл" і далі "Зберегти як". Введіть потрібне вам назву знімка, і виберіть відповідний тип файлу (формат). Краще всього використовувати формат «JPEG».