Як прикрасити фаршировану щуку. Як красиво прикрасити фршірованую щуку.

Фарширована щука - смачне дороге блюдо, яке є невід'ємною частиною святкового столу. На Русі прийнято було фарширувати щуку на весілля та інші великі свята.
Інструкція
1
Мабуть, найпростішим способом прикрасити фаршировану щуку буде прикраса майонезом. Візьміть будь майонез в м'якій упаковці, наконечник якої має «шийку» з різьбленням. Натискайте на пачку соусу і «малюйте» красиві візерунки на рибі (через тонке горлечко майонез буде акуратно виходити з упаковки). Малюйте квіточки або просто хвилясті лінії. Робіть їх об'ємними, піднімаючи пакет майонезу вгору.
2
Прикрасьте фаршировану щуку овочами. Візьміть огірок і гострий ніж. Почніть робити зиґзаґоподібні розрізи, проходячи по колу через овоч. Поступово поглиблюйте розрізи. Коли ви відріже досить велику ділянку овоча, розділіть половинки. Перед вами вийде гарна квітка з тонкими гострими пелюстками. Всередину квітки покладіть оливку або маслину. Врахуйте, що солоний огірок легше піддається фігурної різанні, ніж свіжий. Подібний квітка ви можете зробити і зі свіжого помідора.
3
Гострим ножем очищайте яблуко, відокремлюючи шкірку від м'якоті. Намагайтеся різати шкірку рівною цільної смужкою. Чим довше вийде «стружка», тим красивіше буде прикраса. Коли ви очистите все яблуко, загорніть його шкірку в акуратний квіточку. Нехай він поступово розширюється від середини, збільшуючись в діаметрі.
4
Якщо ви подаєте щуку, розрізану на порційні шматочки, складіть ці шматочки в форму риби. Між шматочками покладіть часточки лимона. Така прошарок буде і декором, і гарантією гігієни в вашому блюді.
5
Очистіть фіолетовий лук від шкірки. Розділіть його на тонкі півкільця. Викладайте цибулеві дольки на блюдо, направляючи півкільця в одну сторону. Кладіть їх по колу так, щоб «промені» виходили із загального центру. В центр «квітки» покладіть оливку або маслину.
6
Візьміть сиру або варену моркву, очистіть її від шкірки. Фігурним ножем відріжте від її поверхні п'ять поздовжніх ліній. Після цього починайте різати моркву звичайним ножем на кружечки. У вас вийдуть яскраві красиві квіточки.
Фарширована риба - шикарне блюдо для святкового столу. Але подати її гостям потрібно красиво. Прикраса такої рибки - творчий процес. Проявіть фантазію, і на столі буде стояти кулінарний шедевр.
Вам знадобиться
  • відварні яйця;
  • майонез;
  • лимон;
  • ягоди журавлини;
  • оливки або маслини;
  • відварна морква.
Інструкція
1
Фаршировану рибу викладіть на блюдо, на якому будете подавати її на стіл. Якщо ви фарширували рибу , нарізану порційними шматочками, сформуйте з них на блюді цілу рибку.
2
Лимон добре помийте, ошпарьте його гарячою водою. Наріжте лимон кружальцями, кісточки видаліть. Кожен гурток лимона розріжте навпіл. Викладіть з лимонних скибочок бордюр навколо фаршированої риби. Можна чергувати лимон з оливками або маслинами. Кілька скибочок викладіть віялом по центру риби, формуючи коло. В серединку покладіть оливку. Вийшов квітка.
3
Фаршировану рибу , викладену на блюдо, прикрасьте майонезній сіточкою. Зробити це буде легше, якщо взяти упаковку майонезу з дозатором. Потім в кожну клітинку, отриману при прикрасі, покладіть по одній ягідці журавлини.
4
Можна прикрасити рибку ромашками з яєць. Для цього з яєчного білка виріжте пелюстки ромашок. Розкладіть їх на рибі, формуючи квіти. Серединки ромашок зробіть з гуртків відвареної моркви.
5
Зробіть троянди з відвареної моркви. Моркву наріжте уздовж тонкими пластинками, а потім на прямокутники різних розмірів. Один край у кожної заготовки закруглите за допомогою гострого ножа. Це будуть верхні краї пелюсток. Найменший пелюстка згорніть конусом. Далі обертайте пелюстки навколо серединки, починаючи з самого маленького. Як тільки сформуєте троянду потрібного вам розміру, покладіть її на рибку. Зробіть декілька квіток, розташувавши їх симетрично або створивши композицію в центрі блюда.
6
Відріжте від відвареної моркви циліндр висотою 2-3 см. Гострим ножем акуратно розріжте його по спіралі. З вийшла спіральки сформуйте троянду і викладіть її на блюдо.
7
Скориставшись цими порадами або придумавши свій варіант прикраси, ви зробите святковий стіл ще нарядно, а страви - апетитніші.