Як надягати зажим для краватки.

Зажим призначений для двох цілей: не давати краватці майоріти, немов прапора, на вітрі і підкреслити статус свого власника. Але варто надіти невідповідний до краватки зажим або закріпити його неправильно, і всі ваші зусилля підуть нанівець.
Вам знадобиться
  • - краватка;
  • - затиск для краватки;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Підберіть зажим до краватки. Ідеально, якщо довжина затиску дорівнює ширині краватки або якщо краватку по ширині трохи більше довжини затиску. Якщо краватка значно ширше довжини затиску або вже його, цей аксесуар не варто використовувати.
2
Одягніть краватку. Визначте на око відстань, рівну одній третині довжини від вузла краватки. Вище цієї зони не слід кріпити затискач. Його можете також встановити на лінії самої верхньої піджачною гудзики або на лінії нижньої частини кишені сорочки.
3
Закріпіть зажим так, щоб він був ідеально паралельним підлозі. Перевірте це, подивившись у дзеркало: Не довіряйте своєму погляду зверху вниз.
4
Прикріпіть ланцюжок до гудзика на сорочці. Гудзик повинна знаходитися максимально близько до місця розташування затиску. І тільки після того, як ланцюжок закріплена на ґудзику, її можна застебнути.
Зверніть увагу
Не купуйте затискачі, виконані за типом шпильки: це здебільшого підробка статусних затискачів, і вони все одно будуть сползать.Еслі ви збираєтеся одягати під піджак жилет або в'язаний светр, затиск для краватки вам зовсім не нужен.Не носите зажим на занадто великих, квітчастих, із сюжетним або асиметричним малюнком краватках. Якщо ваш зажим не зроблено з дорогоцінного металу і не створений спеціально для підкреслення статусу власника, його краще сховати під піджак. У цьому випадку затискач кріпиться на нижню частину краватки.
Корисна порада
Вибирайте зажим, зроблений за принципом прищіпки для білизни. При покупці особливу увагу зверніть на якість пружинного механізму і ланцюжки, якій зажим кріпиться до ґудзика сорочки. Хороший аксесуар повинен мати зубчики, які дозволяють ідеально зафіксувати його на галстуке.Вам потрібен той затискач, який буде ідеально поєднуватися з іншими металевими аксесуарами. Стиль, варіант обробки, колір металу повинні бути однаковими. Якщо носите запонки, беріть відразу комплект, куди входять і запонки, і затиск.