Як замінити опорні підшипники. замінить кульовий підшипник.

Сьогодні один з найпопулярніших типів ходової частини легкових автомобілів - незалежна підвіска Макферсона. Найслабше її місце - опорний підшипник. Але на відміну від інших типів підвіски він не руйнується миттєво, а сигналізує про своє зносі наростаючим стуком. Діагностика в абсолютній більшості випадків показує знос саме цієї деталі. У цьому випадку її потрібно замінити.
Вам знадобиться
  • Новий опорний підшипник, набір інструментів
Інструкція
1
Відкрутіть ступичні гайку, яка кріпить ШРУС до маточини, попередньо піднявши її на домкраті. У разі необхідності, нехай помічник натисне гальмо, щоб колесо не прокручувалося. Зніміть колесо.
2
Від'єднайте рульової кулак від рульової сошки. Для цього вийміть шплінт і розкрутіть гайку. Кульовий палець виймайте спеціальним знімачем, не користуйтеся молотком. Встановіть знімач і перейдіть його гвинт кілька разів, він роз'єднає рульової кулак і сошку.
3
Розведіть гальмівні колодки монтуванням, дотримуючись обережності. При вичавлюванні не використовуйте в якості опори важеля гальмівний диск, так як він досить крихкий. Після цього просто розкрутіть кріпильні болти.
4
Від'єднайте кульову опору. Це можна зробити двома способами. Якщо опора приклепана до важеля, випрессуйте кульовий палець, спеціальним знімачем. У тому випадку, коли опора кріпиться на болтах, просто відкрутіть їх і вона залишиться висіти на рульовому кулаці.
5
Стягніть пружину. Для цього використовуйте спеціальні пристосування, які стискають пружину, чіпляючись за неї гачками. Щоб пружина стискалася рівномірно, використовуйте не менше двох стяжок. Щоб гачки не зісковзували з витків пружини, підкладіть під них грубозернисту наждачний папір.
6
Розкрутите гайку штока. Для цього знадобиться стієчний ключ, що представляє собою дві трубки, вставлені одна в іншу. Внутрішня трубка притримує паз, а зовнішня викручує гайку штока, яка і утримує підшипник. Паз внутрішньої трубки повинен сідати на шток дуже щільно, інакше при пошкодженні лисок, відкрутити гайку самостійно неможливо.
7
Зніміть старий опорний підшипник і встановіть новий. Збірку проводите в зворотній послідовності. При установці кульової опори знадобиться помічник, який відіжме важіль, поки його не вдасться зафіксувати болтами. Після збірці прокачайте педаль гальма, щоб в колодки прилягли до диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Y_Z_Gd4sXs