Як форматувати карту пам'яті в телефоні Nokia.

Карти пам'яті мобільних телефонів час від часу просто необхідно форматувати. Найчастіше це проводиться для того, щоб очистити її від застарілої інформації або поліпшити швидкість роботи вашого пристрою. Нерідко процедура форматування карти пам'яті проводитися щоб уникнути або внаслідок якоїсь помилки, яку можна виправити.
Вам знадобиться
  • телефон Nokia, карта пам'яті.
Інструкція
1
В основному карти пам'яті для стільникових Nokia надходять у продаж вже відформатовані, тому покупцеві не потрібно виробляти дану дію самостійно. Але, на жаль, не виключаються випадки, коли деякі проблеми з картою пам'яті вимагають негайного форматування. Це дозволить вам надалі просто і ефективно використовувати карту пам'яті для Nokia і не відчувати при цьому дискомфорту.
2
На всякий випадок, в сервісному центрі при покупці уточніть у продавця-консультанта, чи необхідно форматувати карту пам'яті. У випадку якщо вона вимагає очищення, ви без проблем зможете здійснити її самостійно. Більшість моделей мобільних телефонів Nokia підтримує стандартні функції форматування.
3
Зайдіть в «Меню» свого стільникового і виберіть там вкладку «Галерея та карта пам'яті». Тепер виберіть підпункт «Функції», після чого натисніть на підрозділі «Форматувати карту».
4
Не турбуйтеся, якщо у вашому стільниковому немає цих вкладок. Спробуйте наступний спосіб форматування карти пам'яті. Зайдіть в «Меню» свого телефону. Виберіть розділ «Засоби», а потім натисніть на підрозділ «Службові програми». Так у вас відкриється вкладка «Пам'ять» - в ній перейдіть в підпункт «Функції». Виберіть опцію «Форматування накопичувача/карти пам'яті».
5
Якщо ви виконали всі дії вірно, процес форматування карти пам'яті здійснений коректно і можна без побоювання приступити до її використання. Однак якщо жоден з перерахованих вище способів форматування вам не підходить, зверніться за допомогою до керівництва по роботі з мобільним телефоном, яке йде з ним у комплекті.
Зверніть увагу
При кожному наступному форматування картки пам'яті телефону Nokia вся інформація з неї стирається. Крім того, непотрібне форматування щойно купленої карти може видалити корисні додатки, які були встановлені раніше.
Корисна порада
Завчасно перевірте, що вся необхідна вам інформація була перенесена і лише тоді приступайте до форматування карти-пам'яті.