Як зробити форму. зробити форми для кексу з простої папери.

Форму для випічки кексів можна купити в магазині, але кекси, в ній приготовані, будуть погано відставати і можуть зовсім не вийти. Щоб цього уникнути, зробіть гофровані паперові формочки за допомогою наступних дій, які знаходяться нижче.
Інструкція
1
Підготуйте необхідний робочий матеріал. Вам знадобляться звичайні металеві гофровані форми для кексів, циркуль, ножиці, олівець або кулькова ручка, папір для випічки.
2
Виміряйте діаметр формочок. Якщо ви хочете зробити високі стінки майбутньої гофрованої форми, додайте до одержали значенням 2 сантиметри. Високі стінки зроблять зручнішим виймання кексів з формочок, до того ж краю металевої форми не забрудняться.
3
Діаметр поділіть на 2 і виставте це значення на циркулі. На папері для випічки накресліть кола потрібного радіуса. Якщо ви не хочете креслити за допомогою циркуля, просто прикладіть форму до паперу і обведіть її. Папір краще відразу скласти в декілька шарів, щоб не викреслювати окремо кожну форму.
4
Отримані паперові круги складіть разом по 7-8 штук і опустіть в чашку з водою, щоб вони як слід намокли. Папір для випічки досить щільна і гуртки у воді не розійдуться.
5
Мокрий гурток обліпили навколо гофрованої форми для випічки і накрийте зверху ще однієї формочкой. Намагайтеся зробити краю паперу максимально рівними, щоб форми потім були акуратними.
6
Поставте форми на батарею на ніч, щоб вони повністю висохли. Через деякий час зніміть металеві форми і досушити папір.
7
Після того як паперові форми висохнуть, потрібно вкласти їх в основні металеві форми і можна наповнювати їх тестом. Перевага одержані формочок у тому, що вони будуть легко відставати від основи і врятують кекси від пригорання. А потім можна легко відгинати їх з кексу і спокійно їсти, не забруднивши руки. Виготовлення подібної форми для випічки дуже просто, і ви зможете доручити зробити їх навіть дітям, які візьмуться за подібну роботу із задоволенням. Паперові формочки стануть гарними й схожими на іграшки, якщо їх розфарбувати із зовнішнього боку яскравими фарбами. Краще всього використовувати розчини харчових барвників, щоб формочки були безпечними.