Перехідник: Як його зробити своїми руками.

Якщо електронний прилад має невідповідний роз'єм, на допомогу приходить перехідник - пристрій, який має два роз'єми, які підходять до з'єднувальних агрегатів. Перехідники продаються в магазинах, але можна зробити його і самому.
Інструкція
1
Перед тим як робити перехідник, переконайтеся, що з'єднуються, сумісні між собою і крім роз'ємів нічим не відрізняються. Інакше ви ризикуєте з'єднати не підходять один до одного прилади, що призведе до їх поломки.
2
Якщо виникла необхідність підключити мікрофон або навушники, що мають 3,5-міліметровий роз'єм, до 6,3-міліметрове гніздо, або навпаки, щоб виготовити перехідник, візьміть штекер, діаметр якого збігається з діаметром гнізда на під'єднують апараті і гніздо , що має той же діаметр, що й штекер на мікрофоні. Акуратно з'єднайте разом однойменні контакти. Якщо кількість контактів на штекері або на гнізді дорівнює двом, перехідник можна зробити тільки для мікрофона, а для навушників вже не вийде. Двоконтактний штекер підключати до гнізда для навушників можна, щоб уникнути замикання.
3
Якщо виникла необхідність підключити телевізор, що має роз'єм SCART, до DVD-плеєра або відеомагнітофона, обладнаному роз'ємом «Тюльпан», візьміть самий звичайний шнур, оснащений вілкамі- «тюльпанами», роз'єм-вилку SCART і чотири гнізда від тюльпана. Підключіть корпусу роз'ємів «тюльпана», які відповідають за вхід і вихід зображення, до штирьку 17 SCART, центральний контакт виходу - до штирьку номер 19, входу - 20. Потім підключіть потрібні штекери кабелю до необхідних гнізд перехідника.
4
Будь-які перехідники слід виготовляти таким чином: вивчіть штекер і гніздо на з'єднуються апаратах, знайдіть відповідні частини до обох роз'ємів, дізнайтеся, чи потрібно з'єднувати будь-які контакти. Виконайте відповідні з'єднання на відповідних частинах.
5
Не допускайте виникнення коротких замикань. Помістіть перехідник в корпус з ізолюючого матеріалу, в крайньому випадку, замотайте його ізоляційною стрічкою або плівкою.