Як розширити екран монітора ? розширіть екран на комп'ютер.

Деякі користувачі незадоволені зображенням, переданим їх монітором. Кожен вирішує дану проблему по-своєму. Можна придбати інший монітор, налаштувати існуючий або підключити замість монітора інший пристрій.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте розширити екран монітора, збільшивши його дозвіл. Зазвичай такий метод дозволяє захопити більше корисної площі екрана. У Windows Seven відкрийте панель управління і виберіть пункт «Оформлення та персоналізація». Тепер відкрийте меню «Екран» і перейдіть до пункту «Налаштування роздільної здатності екрану», розташованому в лівій колонці.
2
В меню «Дозвіл екрану» встановіть більшого значення. У даного методу є кілька мінусів: погіршення якості зображення, переданого з монітора, і зниження частоти оновлення екрану. Якщо вас не влаштовує вийшов результат, то підключіть додатковий монітор. У якості його аналога ви можете використовувати рідкокристалічний або плазмовий телевізор.
3
Підключіть до другого роз'єму вашої відеокарти інший монітор або телевізор. Цей процес можна здійснювати навіть при включеному системному блоці. Для підключення телевізора рекомендують використовувати роз'єми, що передають цифровий сигнал. Тепер повторіть процедуру входу в меню налаштувань монітора.
4
Натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить додатковий пристрій. Тепер виберіть графічне зображення другого монітора і активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Це дозволить вам використовувати телевізор (більш якісний монітор) взамін стандартного пристрою.
5
Щоб значно збільшити робочу область, виберіть параметр «Розширити цей екран». На одному з моніторів (той, який є вторинним) пропадуть всі ярлики і буде відображатися тільки картинка робочого столу.
6
Щоб запустити додаток на другому екрані, просто перетягніть його курсором за межі першого монітора (вліво або вправо). Врахуйте, що рекомендують задавати для обох екранів однакове дозвіл. В іншому випадку на одному з моніторів буде зайнята не вся робоча область.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fsMvAf9zhyY