Як приймати і відправляти факс. інструкція з відправлення факсу.

Сучасна офісна техніка дуже проста в управлінні. Однак недосвідченому діловоду може знадобитися деякий час, щоб розібратися в тонкощах роботи з факсом або ксерексом.
Інструкція
1
Щоб відправити факс, просуньте аркуш формату А4 в проріз на кришці приладу. Дочекайтеся клацання. Якщо папір закріпилася у факсі, значить вона вставлена правильно.
2
Підніміть трубку і наберіть номер абонента. Відправляючи факс за кордон, не забудьте ввести код країни та міста. При пересиланні по Москві уточніть, чи не знаходиться телефон у зоні 499. В цьому випадку при дзвінках з районів з кодом і 495, і 499 необхідно набирати додаткові цифри. Введіть 8, потім 499 і потрібний номер.
3
Додзвонившись, представтесь і попросіть прийняти факс. Дочекайтеся, поки опонент відповість "стартую". Після цього натискайте кнопку "старт" на своєму апараті. Якщо лист поповз через ролики, значить все в порядку - передача вдалася. У випадку помилки папір зупиниться, і на табло з'явиться повідомлення про несправність.
4
Відправляючи інформацію на факс, що знаходиться в автоматичному режимі, виконайте ті ж дії, що описані вище. Тільки не чекайте відповіді опонента. Як тільки почуєте в трубці характерні різкі звуки, натискайте кнопку "старт".
5
Щоб взяти факс, підійміть трубку. Як тільки опонент скаже "стартую" або "прийміть факс", натискайте кнопку "старт". Якщо з апарату здалася паперів, передача йде успішно. У тому випадку, коли вам не потрібно продовжувати розмову, повісьте трубку - це не перерве роботу факсу. Якщо ви хочете з'єднатися з відправляють, щоб перевірити, чи всі документи пройшли, залишайтеся на лінії. Після завершення друку аркуша апарат автоматично переключиться на аудіовизов, і ви зможете уточнити цікавлять деталі.
Зверніть увагу
Якщо факс не приймає або не надсилає документи, перевірте, чи не застрягла чи папір. Якщо все гаразд, спробуйте його перезавантажити. Вимкніть апарат з розетки і почекайте десять хвилин, потім увімкніть. Якщо він відмовляється працювати, зверніться в сервісну службу.
Корисна порада
Вчасно додавайте папір у факс і міняйте чорнило. Від цього залежить коректна робота апарату і успішне функціонування всієї компанії.
В даний час існує декілька можливостей передачі і прийому факсимільних документів за допомогою інтернету та електронної пошти. Спеціальні програми дозволяють обмінюватися документами. Розглянемо найзручніші. Вбудована в Windows програма роботи з факсами у версії Windows 7, Windows Vista і Windows ХР.
Інструкція
1
Встановіть, чи є у вашому комп'ютері вбудований модем, якщо ні, то підключіть зовнішній. Через зовнішній чи внутрішній модем підключіть комп'ютер до телефонної лінії.
2
Знайдіть через панель керування або поле пошуку програм в меню "Пуск" програму "факсів і сканування Windows". На панелі інструментів програми натисніть кнопку "Створити факс" і виконайте установку модему, слідуючи вказівкам майстра установки. Цей пункт виконується тільки один раз при підключенні нового модему.
3
Для прийому факсів зайдіть в пункт меню "Сервіс" => "Параметри факсу" => вкладка "Загальні" => поставити прапорець у полі "Дозволити пристрою отримання факсів". Кнопка "Прийняти факс зараз" дозволить вам прийняти документ при отриманні вхідного дзвінка. Також можна налаштувати автоматичне включення прийому факсів при вхідному виклику. Крім того, програма дозволяє відправляти відскановані документи і файли.
4
Спеціальні програми для прийому/відправки факсів. Виберіть програму, яка відповідає вашим вимогам. Дотримуйтесь інструкцій розробників. Ось декілька варіантів програм, які працюють з факсами: VentaFax, 32bit Fax, WinFax PRO, Venta ZVoice, Supervoice Pro.
5
Он-лайн сервіси по відправці і прийому факсів. Виберіть відповідний вам комерційний або безкоштовний інтернет-сервіс і зареєструйтеся. Виділяється номер, який ви можете вказувати в якості факсу.
6
Для прийому факсів вам нічого не потрібно буде робити, всі документи, надіслані на ваш номер пересилаються на електронну пошту. Для відправки факсу ви надсилаєте документ в електронному вигляді, а сервіс пересилає його на вказаний факс-номер.