Як роздрукувати фотографії.

З появою цифрової фотографії люди не перестали друкувати знімки на папері. Багато хто віддає перевагу потримати фотографію в руках, а не просто подивитися на неї екрані. Крім того, з роздрукованих знімків можна зробити цілий альбом.
Інструкція
1
Ви можете роздрукувати фотографії за допомогою фотопринтером. З появою струменевих фотопринтерів друкувати фотографії стало справою нескладним. Витративши одного разу гроші на принтер, ви зможете в будь-який зручний час роздрукувати будь-який з вподобаних вам знімків. Лазерні принтери дозволяють отримувати фотографії кращої якості, проте висока вартість самих принтерів, а також витратних матеріалів, не дозволяють рекомендувати їх для покупки широкому колу споживачів.
2
Ви можете скопіювати потрібні вам знімки на диск або флешку і відвідати будь-який з фотосалонів у вашому місті, де вам роздрукують потрібні фотографії на професійному обладнанні.
3
Ви можете роздрукувати ваші фото за допомогою спеціальних терміналів для друку фотографій, які встановлюють у великих торгових центрах або в фотосалонах. Такі термінали вміють не тільки приймати до друку фотографії на компактних носіях, а й друкувати знімки з вашого мобільного телефону по протоколу Bluetoth.
4
Ви можете замовити друк фотографій не виходячи з дому, і фотографії доставлять вам кур'єром або поштою. Для цього існують численні онлайн-сервіси цифрової фотодруку, такі як www.pixart.ru, www.netprint.ru, www.seephoto.ru, www.fotosalon.org, www.foto.alttelecom.ru, www.getfoto.ru і багато другіе.Вибрать можна будь-який, який влаштує вас своїми цінами, способом оплати, доставки і термінами виконання замовлення. Деякі онлайн-сервіси крім традиційного друку на фотопапері, пропонують виконати друк фотографій на футболках, гуртках, тарілках та інших предметах.