Як міняти нитки при в'язанні. Як міняти кольори ниток при в'язанні cgvwfvb.

Будь-яка в'язана річ виглядає набагато оригинальней, якщо її чимось прикрасити. Наприклад, відмінно виглядають візерунки з різнокольорових ниток. Але для того щоб робити кольорові візерунки (і гачком, і спицями), необхідно вміти міняти нитки при в'язанні.
Інструкція
1
Зміну нитки в процесі в'язання полотна можна робити як при в'язанні гачком, так і при в'язанні спицями - технологія тут не сильно розрізняється. Найпростіший варіант - зміна нитки в кінці зав'язаного ряду. Довяжіте ряд і в останню петлю, перш ніж повернути полотно і почати наступний ряд, всуньте вже нову нитку іншого кольору.
2
Складніший варіант - використання жаккардової або норвезької техніки в'язання. Подібний спосіб застосовується при в'язанні спицями, його особливість полягає в чергуванні двох або більше ниток різних кольорів в одному ряду. Зміна нитки в таких візерунках відбувається згідно зі схемою, в якій одна колірна клітина відповідає одній петлі. Працюючи з даною технікою, нитки в місці зміни не слід обрізати, а потрібно протягувати по виворітного стороні виробу.
3
У місці стику квітів перехрещуйте петлі, але не надто туго і не надто слабо - так, щоб полотно не перекошувалося, але в той же час в ньому не утворювалися великі просвіти. Якщо ви пропускаєте нитка по виворітного стороні, стежте за тим, щоб вона не стягувала полотно. Для того щоб використовувані нитки під час роботи не перехрещувалися і не сплутувалися, використовуйте спеціальний наперсток для в'язання.
4
Довяжіте один ряд і, щоб не заплутатися в нитках, повертайте полотно таким чином: рухом полотна до себе - якщо ви працювали на лицьовій стороні, рухом від себе - якщо ви працювали на виворітного стороні.
Зверніть увагу
Важливо, щоб товщина використовуваних при в'язанні ниток була одінаковой.Регуліруйте під процесі роботи натяг нитки на спицях або гачку: у всьому полотні воно має бути однаковим.
Корисна порада
Кінчики ниток на стику квітів можна зав'язати між собою подвійним вузликом і обрізати, а можна просто сховати під петлі, які знаходяться поруч. Причому нитка потрібно ховати під петлі того ж кольору.