Як встановити систему безперервної подачі чорнила.

Система безперервної подачі чорнила (СНПЧ) - пристрій, що надає можливість друкувати струминним принтером без стандартних картриджів. Це суттєво економить час і фінансові кошти. При цьому система дуже легко встановлюється і демонтується в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - СНПЧ;
  • - принтер;
  • - рукавички, серветки тощо.
Інструкція
1
Якщо у вас немає принтера, що підтримує установку СНПЧ, необхідно його придбати. Підійде більшість струменевих друкуючих пристроїв фірм Epson і Canon.
2
Перевірте цілісність і комплектацію купленої вами системи, переконайтеся в тому, що у СНПЧ відсутні механічні пошкодження. Якщо щось з нею не так, в незайманому вигляді систему ще можна обміняти.
3
Підготуйте робоче місце. Вам знадобляться одноразові рукавички, серветки, плівка для захисту одягу і навколишнього інтер'єру.
4
Увімкніть принтер, відкрийте кришку і зробіть натискання кнопки заміни картриджів. Коли друкуюча головка принтера виявиться в потрібному положенні, необхідно висмикнути шнур живлення принтера і витягти картриджі.
5
Відкрутіть кришку, встановіть картриджі системи на друкувальну голівку і засуньте її в крайнє праве положення.
6
Зніміть захисну плівку з кріплення шлейфу, прикріпіть шлейф до стінки принтера так, щоб при знаходженні голівки в крайньому правому положенні він не провисав. Це допоможе уникнути різних механічних пошкоджень під час друку.
7
Залийте в судини СНПЧ чорнило і закрийте кришки, скріпіть ємності гумкою або скотчем.
8
Щоб заповнити картриджі СНПЧ необхідно прокачати їх за допомогою шприца. Для цього зніміть їх і поверніть клапаном вгору, вставте шприц без голки і відкачують повітря до тих пір, поки в шприц не почнуть потрапляти чорнило. Проробіть цю операцію для кожного кольору. Не забудьте залишити 10-15% повітря.
9
Встановіть прокачані картриджі на місце і відведіть друкувальну головку в крайнє праве положення. Дайте системі відстоятися кілька хвилин, після чого можете використовувати принтер.
Корисна порада
Не піднімайте ємності з чорнилом вище рівня картриджів, щоб не залити деталі прінтера.Старайтесь не використовувати чорнило сумнівної якості, підбирайте тільки ті, які підходять під модель вашого прінтера.Проводіте установку в горизонтальному положенні і на рівній поверхності.На всякий випадок збережіть оригінальні картриджі, які були встановлені у вашому принтері.