Як заправити ручку Parker.

Ручки Parker, що відрізняються високою якістю і класичним виконанням, відомі у всьому світі. Будучи атрибутом престижу, вони ідеально підходять і для щоденного використання. Легкість їх заправки забезпечується можливістю використання капсул з чорнилом, оборотної системи заправки або бульбашкових чорнила.
Інструкція
1
Заправка ручки за допомогою поворотного наполнітеляОтвінтіте гільзу. Щоб видавити повітря з резервуара для чорнила і створити вакуум, повертайте поршень вниз. Щоб уникнути потрапляння в наповнювач повітря повністю занурте перо в пляшечку і до відмови загвинтите поршень назад. Ніколи не опускайте сам наповнювач в чорнило. Вийміть перо із пляшечки з чорнилом, поверніть поршень і випустіть кілька крапель. До відмови загорніть поршень назад. Таким чином, в резервуар потрапить невелика кількість повітря. Це допоможе запобігти витіканню чорнила. Після очищення пера можете продовжувати користуватися ручкою.
2
Заправка ручки за допомогою ползункового поршневого наполнітеляТолкая важіль, розташований збоку, рухайте поршень. Повністю занурте перо в пляшечку з чорнилом. Щоб створити вакуум, опустіть важіль вниз. Для всмоктування чорнил підійміть важіль вгору. Вийміть перо, випустіть кілька крапель чорнила і підійміть важіль до відмови вгору. Потім очистіть перо. Шматочок металу, присутній в резервуарі для чорнила, є компонентом заправної системи. Видаляти його не потрібно.
3
Для найкращих ручок призначені капсули з чорнилом, що мають кольорову кодування. Вони забезпечені резервною ємністю або додатковим запасом чорнил, що дозволяє написати приблизно сторінку тексту. Коли капсула випорожниться, клацніть по її кінця, щоб випустити додаткову порцію чорнила.
4
Щоб поміняти порожню капсулу на нову, зніміть з ручки ковпачок і викрутіть з верхньої частини корпусу гільзу. Вийміть порожню капсулу і вставте нову широким кінцем вперед. Обережно протолкніте капсулу всередину. При її проколі повинен бути чути клацання. Загвинтите гільзу на місце.
Зверніть увагу
Пір'яні ручки Parker повинні заправлятися тільки капсулами з однойменними чорнилом. У них містяться розчинники, очищаючі ручку і зводять до мінімуму ризик забивання і корозії. Чорнило поганої якості можуть пошкодити ручку.