Як розділити жорсткий диск.

Пішли в минуле ті часи, коли при покупці комп'ютера вам доводилося шукати фахівця, який оживляв вашу покупку, створюючи розділи на жорсткому диску і встановлюючи систему. Сьогодні всі комп'ютери продаються з уже встановленою операційною системою, а жорсткий диск виявляється поділеним на розділи, розмір і кількість яких визначає виробник.
Інструкція
1
Якщо вас не влаштовує те, як поділений на розділи ваш жорсткий диск, або він взагалі являє собою всього один розділ, його можна розділити на необхідну вам кількість логічних дисків (розділів) і вибрати для кожного з них потрібний вам розмір. Для того щоб це здійснити, краще і простіше скористатися однією зі спеціальних програм для роботи з розділами на жорсткому диску. Це може бути як Acronis DiskDirector, так і Norton Partition Magiс, Paragon Partition Manager або будь-яка інша аналогічна програма.
2
Щоб розділити жорсткий диск за допомогою Acronis DiskDirector, встановіть програму на ваш комп'ютер і запустіть її. Перед вами відкриється вікно, в якому ви побачите ваш жорсткий диск з розмірами всіх розділів. Якщо ваш жорсткий диск має всього один розділ, то ви побачите всього один логічний діск.Чтоби розділити ваш жорсткий диск, клацніть на зображенні диска правою кнопкою і виберіть «Розділити тому». У вікні вкажіть вихідний розмір тому і новий розмір тому, тобто розміри розділів, які ви бажаєте отримати. У нижньому віконці схематичне зображення вашого жорсткого диска зміниться - додатися ще один розділ. Для того, щоб зміни вступили в силу, слід натиснути кнопку «Застосувати заплановані операції» у верхній частині основного вікна. Буде проведена перезавантаження і ваш жорсткий диск прийме новий вид.
3
Таким же чином можна розділити диск на будь-який зручний вам кількість разделов.В будь-який з інших аналогічних програм (Norton Partition Magiс, Paragon Partition Manager і т.п.) дії будуть точно такими ж. Можливі незначні відмінності в назвах пунктів меню.