Як послати факс через інтернет.

Факс - невід'ємна частина життя багатьох компаній. Це зручний спосіб відправляти конфіденційну інформацію та необхідні документи. Зазвичай для цього користуються спеціальними апаратами, але можна здійснити цю процедуру і через інтернет.
Інструкція
1
В інтернеті ви можете знайти одну з програм, за допомогою якої можна швидко і надійно відправляти факсові повідомлення. Такі програми можуть бути платними і безкоштовними - яку саме вибрати, вирішувати вам. Є сервіси, які можуть відправити факсовий документ без скачування програми.
2
Щоб знайти програму, введіть відповідний запит в пошуковик. Скачайте ту програму, яка вам необхідна, оскільки деякі з них працюють тільки при наявності підключення, а для інших можлива робота і в автономному режимі. Однак навіть програми, які можуть працювати автономно, здійснять процес передачі даних тільки тоді, коли ви підключите комп'ютер до мережі інтернет. Тому принципової відмінності між онлайн сервісами і автономними клієнтами по відправці факсових повідомлень немає.
3
Перед тим як відправити документ, відскануйте його і збережіть на комп'ютер. Зверніть увагу на ім'я файлу - воно обов'язково відобразитися у того, хто буде приймати факс. Прослідкуйте, щоб воно було коректним - це допоможе вам уникнути виникнення незручної ситуації.
4
Зайдіть в завантажену і встановлену програму з відправлення факсу та знайдіть опцію «Відправити факс». Після того як ви активуєте цю опцію, прикріпіть відсканований раніше документ і введіть в потрібне поле номер факсу одержувача. Потім натисніть кнопку «Відправити».
5
Ви можете скористатися і он-лайн ресурсами по відправці факсових повідомлень. Просто заповніть форму на сайті, який надає таку послугу. У формі зазвичай вказуються координати того, кому ви маєте намір відправити факс. Прикріпіть файл і активуйте відправку.
6
Від вас може знадобитися ввести номер відправника, тобто ваш номер. Зазвичай це не є обов'язковим, але якщо ви хочете, щоб одержувач бачив цей номер, вкажіть його. Якщо у вас цього номера немає, то нічого не вказуйте. Вказувати некоректний номер марно - він все одно не відобразиться.
Послугами факсимільного зв'язку користується трохи менше половини населення Росії. В першу чергу, це зручний спосіб переправлення документів між секретарями компаній, відправки конфіденційної інформації. В основному здійснюється відправка факсу з одного апарату на інший, але якщо його немає, можна скористатися інтернетом.
Інструкція
1
У глобальній мережі існує безліч програм по відправці факсових повідомлень через інтернет, ними можна користуватися як платно, так і безкоштовно. Але крім них, існує і можливість відправки листів онлайн.
2
Знайти програму можна в різних інтернет-пошуковиках. Даний софт може працювати як при підключенні до інтернету, так і в автономному режимі. При використанні останнього всі дані, що відправляються по факсу, будуть передані тільки після того, як буде встановлено з'єднання з інтернетом.
3
Перед відправкою слід відсканувати документ, який надалі потрібно відправити, на комп'ютер.
4
В інтерфейсі програми існує посилання "Відправити факс". Після натискання на неї система запропонує прикріпити необхідний документ і ввести номер абонента. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку "Відправити". Ваше повідомлення надійде адресату найближчим часом.
5
Ще один спосіб відправки факсимільний повідомлень - онлайн ресурси. Знайшовши необхідний сайт, слід заповнити форму. Зазвичай в ній вказуються координати одержувача, а також прикріплений файл, який необхідно відправити.
6
Деякі програми або інтернет-ресурси пропонують ввести номер відправника. Якщо ви хочете, щоб абонент, кому адресовано послання, бачив ваш номер, його слід вказати. При незаповнення цієї графи у одержувача не з'явиться ваш номер або він буде некоректним.