Як створити поштовий ящик на сайті.

У сучасному світі електронна пошта вже давно замінила звичайну. Кожна людина має свій електронний ящик, а найчастіше і не один. Електронні скриньки потрібні як для спілкування, так і для реєстрації практично на всіх сайтах. Створити власний електронний ящик зовсім не складно.
Інструкція
1
В інтернеті існує багато сайтів, на яких можна безкоштовно створити свій електронний ящик. Найпопулярніші з них: Mail.ru, Яндекс-пошта, Rambler-пошта, Gmail і т.д. Щоб створити ящик на Mail.ru перейдіть на офіційний сайт, наприклад, http://www.mail.ru/
2
Виберіть пункт «Реєстрація у пошті».
3
Введіть свої особисті дані. Бажано писати реальні дані, щоб одержувачі ваших листів легко могли ідентифікувати вас.
4
Зверніть особливу увагу на рядок «Поштова скринька» - в ній ви повинні ввести назву вашої поштової скриньки. Воно повинно бути набрано латиницею і без пробілів. Придумайте назву вашого майбутнього ящика так, щоб його легко було запам'ятати.
5
У рядку «Мобільний телефон» - обов'язково введіть реальний номер телефону, до якого ви маєте доступ - на нього вам прийде код реєстрації.
6
Після того, як заповнили всі рядки, натисніть «Зареєструватися».
7
У вікні «Введіть код з SMS-повідомлення», введіть цифровий код, який вам прислали на номер телефону. Після цього натисніть «Готово».
8
От і все, ваша нова пошта готова до роботи!
Зверніть увагу
Нікому не давайте пароль від вашого ящика і не вводьте його на сторонніх сайтах - це загрожує украй негативними наслідками! Ви можете створити ящики на різних сайтах, а отримувати листи на одному. Для цього зайдіть в настройки і запустіть складальник листів.
Корисна порада
При реєстрації на Mail.ru ви також можете відразу створити сторінку в соціальній мережі "Мій Мир". Для цього перейдіть за відповідним посиланням в своїй поштовій скриньці.