Як вставити пісню в презентацію.

Використовуючи в створенні презентації анімацію і звуковий супровід, ви робите її становище ще більш виграшним. Природно, що сконцентруватися потрібно на смисловим навантаженням, але гарне оформлення однозначно не завадить. Всі необхідні звукові файли можна знайти в інтернеті. Їх там навіть більше ніж достатньо. Як вставити їх в презентацію?
Інструкція
1
На панелі інструментів виберіть пункт меню «Вставка», потім «Фільми та звук». Перед вами з'явиться вікно з можливість вставити звуковий файл. Виберіть зі списку потрібну звукову доріжку і натисніть «Ок». Після того як вікно закриється, програма вам запропонує запускати вибраний файл автоматично при завантаженні презентації. Якщо вас це влаштовує, натисніть кнопку «Так». У будь-якому іншому випадку буде потрібно безпосередня команда від користувача для запуску музики. Це робиться таким чином.
2
Відкрийте меню «Показ слайдів», потім виберіть «Налаштування анімації». Виділіть ім'я цікавить вас звукового файлу в області завдань і зробіть для нього настройки. Праворуч від файлу ви побачите стрілку - натисніть на неї. Перед вами з'явиться меню, в якому ви зможете налаштувати параметри запуску і час відтворення звукового файлу. Ви можете вставити в презентацію анімацію, що зробить її ще більш цікавою. Її параметри настроюються в тому ж вікні. Варіюючи настройки, ви можете налаштувати порядок показу декількох об'єктів.
3
Оберіть ім'я файлу, потім клацніть на пункт меню «Налаштування анімації». Клікніть на стрілку, яка розташовується праворуч від файлу. Після цього виберіть пункт «Параметри ефектів», що з'явився у вікні. Перейдіть у розділ «Закінчити» і вкажіть число слайдів, під час показу яких повинна звучати обрана музика. Потім натисніть кнопку «Ок». Можна додати пісню в презентацію. Добре підібрана пісня додасть настрій і сконцентрує увагу глядача на відеоряді.
4
Вибирайте файли з правильним розширенням. Щоб вставити пісню, звуковий файл повинен мати наступні розширення: wav, mp3, wma. Перший з перерахованих найбільш об'ємний, тому доцільніше використовувати залишилися два. Якщо вам у презентації потрібна виключно мелодія і ви хочете домогтися, щоб вона «важила» якомога менше, вставте midi файл.