Як змінити файлову систему. Як записати відео на флешку.

До появи жорстких дисків великих обсягів і подальшого їх швидкого зростання найчастіше використовували файлову систему FAT32. Однак ця система не здатна створювати розділ розміром більш 32Гб на жорсткому диску. На зміну прийшла файлова система NTFS.
Інструкція
1
Ще кілька років тому було важко уявити, що комусь прийде в голову робити розділ на жорсткому диску більше ніж 32Гб - обсяг усього жорсткого диска міг не перевищувати такого розміру! Сьогодні рідко хто використовує файлову систему FAT32, вибираючи як більш зручну систему NTFS. Якщо вам з якоїсь причини необхідно змінити файлову систему вашого жорсткого диска, або його розділу, ви можете зробити це одним із зручних для вас способів.
2
Найпростіше - клацнувши на значку «Мій комп'ютер», вибрати потрібний вам розділ диска і правою кнопкою миші вибрати "Форматувати". Після цього в діалоговому вікні ви зможете вибрати потрібну вам файлову систему і, натиснувши «ОК», змінити її. Будьте уважні: під час форматування всі файли на цьому розділі будуть видалені. Крім того, ви не зможете відформатувати розділ диска, на якому у вас встановлена операційна система - в більшості випадків це диск С.
3
Для того щоб мати більш широкі можливості при зміни файлової системи, варто скористатися спеціальними програмами, які дозволяють змінювати файлову систему навіть на використовуваному системному диску з встановленою операційною системою. Серед таких програм популярністю користуються Norton Partition Magic і Acronis DiskDirector.
4
Встановивши одну з таких програм і запустивши її на своєму комп'ютері, ви побачите перед собою розділи диска вашого комп'ютера. Ви можете вибрати будь-який з них і дати команду перетворення файлової системи, вибравши потрібну вам систему. Для зміни файлової системи програмі потрібно перезавантаження, і якщо ви з якоїсь причини передумали, то все можна повернути до перезапуску комп'ютера.
Зверніть увагу
як змінити файлову систему флешки. Карта пам'яті мікро СД, комп'ютер її бачить, у властивостях відображається "Файлова система - невідомо" при спробі активувати або форматувати - каже "Вставте диск в дисковод". якщо стоїть захист записи, зніміть її, і тоді какимто акронісом, або Партишн меджик зробіть! там до речі список файлових систем побільше буде!
Корисна порада
Як змінити файлову систему флешки? В категорії Інше комп'ютерне Запитав Whisper ... Система попередить вас, що, всі дані будуть втрачені, і запитає продовжити, підтверджуємо, і чекаємо завершення процесу форматування. Е. Якщо вам потрібно відформатувати, флешку в файлової системі, якої немає в списку, запропонованому виндовс, шукайте в інтернеті, спеціальні утиліти, які дозволяють відформатувати флеш карту, в потрібній файлової системі.
Файлова система носія інформації, наприклад, жорсткого диска, визначає формат зберігання даних, вона накладає обмеження на імена і розміри файлів і розділів. Іноді виникає необхідність зміни файлової системи, наприклад, для запису файлів великого розміру (понад 4Гб) знадобиться файлова система NTFS.
Інструкція
1
Для перетворення файлової системою в ОС Windows XP, можна скористатися вбудованою програмою перетворення (Convert.exe), або однієї з безлічі сторонніх програм. Щоб перетворити файлову систему FAT в систему NTFS вбудованої в Windows програмою Convert.exe, відкрийте головне меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати ...». У вікні введіть команду cmd і натисніть OK.
2
Відкриється вікно командного рядка, введіть командуCONVERT буква_диска:/FS: NTFSНа вказаному диску буде створена файлова система NTFS.
3
Тут потрібно зауважити, що в процесі конвертації може бути видане повідомлення про помилку. Воно може з'явитися, якщо програма CONVERT запускається з каталогу, який знаходиться на Перетворювані диску, в той разі потрібно перезапустити програму, попередньо перейшовши на інший диск. Повідомлення про помилку буде видано, при спробі перетворення диска, з якого запущена операційна система. Нарешті, якщо на момент початку перетворення диска, будуть виявлені відкриті файли, що зберігаються на цьому диску, то також буде видано повідомлення про помилку.
4
Як програма для перетворення системи можна використовувати, наприклад Partition Manager.Запустіте програму в режимі досвідченого користувача, вибравши відповідний пункт в меню запуска.Перейдіте у вкладку «Панель дисків», виберіть диск, файлову систему якою потрібно змінити. В контекстному меню цього диска виберіть пункт «Конвертувати файлову систему ».
5
У вікні, виберіть нову файлову систему і натисніть кнопку «Конвертувати» .В меню «Зміни» виберіть пункт «Застосувати зміни», підтвердіть дії, натиснувши кнопку «Так», після чого почнеться процес конвертування. Під час роботи програми потрібно перезавантаження системи, в потрібний момент, буде видано відповідне повідомлення. Процес закінчується перезавантаженням комп'ютера, в результаті диск буде перетворений в нову файлову систему .
Зверніть увагу
Без форматування диска, зворотне перетворення файлової системи NTFS в систему FAT, буде неможливо.