Як налаштувати міст на роутері.

Деякі користувачі активно використовують в домашніх умовах найрізноманітніше комп'ютерне обладнання. Часом для його спільної роботи потрібно певним чином налаштовувати пристрої, що забезпечують доступ в інтернет.

Вам знадобиться

- роутер; - мережевий кабель.

Інструкція
1

Більшість сучасних мережевих маршрутизаторів і роутерів автоматично налаштовують з'єднання комп'ютерів, ноутбуків і різних приставок з сервером провайдера. Але при використанні VPN-підключення для доступу в інтернет, необхідно самостійно налаштувати зв'язок з внутрішньомережевими ресурсами. Підключіть роутер до електромережі і підключіть до нього кабель провайдера.

2

З'єднайте стаціонарний комп'ютер або ноутбук, з якого ви будете робити настроювання мережевого устаткування, до LAN-порту потрібного роутера. Запустіть інтернет-браузер. Відкрийте керівництво користувача до роутеру і знайдіть в ньому початковий IP-адресу мережевого обладнання. Введіть його значення в адресний рядок інтернет-браузера. Натисніть клавішу Enter.

3

Відкрийте меню Internet (WAN) та здійсніть налаштування зв'язку з сервером провайдера. Вказуйте саме ті значення, які необхідні для успішного проходження авторизації на сервері. Збережіть настройки меню Internet.

4

Тепер підключіть TV-приставку або інше обладнання до вільного роз'єму LAN. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань роутера. Виберіть меню LAN (Настройки мережі). Перейдіть в меню Routing Table (Таблиця маршрутизації). Тепер виберіть той роз'єм, який необхідно самостійно налаштувати.

5

Пропишіть для цього роз'єму IP-адреса локального комп'ютера або ресурсу, до якого потрібно отримувати доступ. Якщо вам потрібно налаштувати підключення до сайту, розташованому в межах локальної мережі, то спочатку дізнайтеся IP-адресу сервера, на якому він розташований.

6

Для цього натисніть клавіші "Пуск" і R. У вікні введіть команду ping адресу сайту-t. У вікні командного рядка відображатиметься IP-адреса ресурсу, адреса якого ви ввели. Перевірте наявність доступу до необхідного ресурсу.