Як дізнатися серію ноутбука. серія і модель ноутбука Як визначити.

Серія ноутбука - комбінація букв і цифр або тільки літер, яка вказується на наклейці, що знаходиться на дні ноутбука. Серія ноутбука здатна надати вам велику послугу. Без неї апарат можуть не прийняти в ремонт, тому так важливо знати, як її відшукати.
Інструкція
1
Для початку розберіться в тому, що таке серія ноутбука і для чого вона потрібна. Серія - це різновид модифікації моделі в рамках однієї виробничої лінії. Справа в тому, що практично у кожного бренда-виробника ноутбуків мається так званий «модельний ряд» або «лінійка» ноутов, яка включає в себе подразновідності цього продукту, об'єднані спільними ознаками і спрямовані на користувачів з определнного потребами. Наприклад, у компанії Acer це Aspire, Aspire One, Aspire TimeLine, Extensa, TravelMate, Ferrari. У кожній такій лінійці існує кілька моделей ноутов, а в кожної моделі є декілька серій. Ноутбуки однієї серії відрізняються один від одного зазвичай тільки конфігурацією, в той час як ноути різних серій мають відмінності за розміром екрану, зовнішнім виглядом і, зрозуміло, за внутрішнім наповненням, наприклад, процесорами.
2
Переверніть ноутбук нижньої кришкою корпусу вгору. Там ви побачите наклейку. Розшукайте на ній комбінацію, що складається з цифр і букв або тільки з букв - це і буде серійний номер, який вам потрібен. Зазвичай він написаний великим шрифтом і виділяється серед інших. Це може бути, наприклад, у бренда Samsung - серія 7 Gamer або просто 9, у виробника Sony - VAIO S, у торгової марки ASUS - N, у гіганта в світі високих технологій HP - Pavilion і так далі.
3
Спробуйте відшукати інформацію про серійний номер ноутбука в документації до нього. Якщо у вас в руках керівництво по експлуатації до вашого ноуту, то ви без праці відшукайте там його серію. Зазвичай вона пишеться відразу після назви торгової марки.
4
Прийміть також до відома один приємний факт. Знаючи серію свого ноутбука, ви, зайшовши на сайт компанії-виробника, зможете легко визначити модель свого ноута, скачати всілякі драйвера і утиліти під різний софт.
Якщо вам в руки потрапив ноутбук без будь-яких розпізнавальних знаків, рано чи пізно вам знадобиться ідентифікувати його технічні характеристики. Опинившись перед проблемою визначення моделі ноутбук а, можна встановити на нього програму, яка збере всі дані про і видасть цю інформацію в зручному вигляді.
Інструкція
1
Швидко визначити модель ноутбук а, а також всі його компоненти, можна за допомогою програми AIDA 64, яке донедавна носило назву Everest. Перейдіть на офіційний сайт програми і скачайте на свій ноутбук інсталяційний файл.
2
Після того, як файл буде завантажений на комп'ютер, запустіть його і встановіть програму.
3
Запустіть AIDA 64 після установки. Почекайте деякий час, поки додаток справить опитування всіх комплектуючих вашого ноутбук а і служб операційної системи.
4
Після цього відкриється головне вікно програми. Тут можна подивитися всі відомості про пристрої комп'ютера.
5
Щоб побачити дані про модель ноутбук а, відкрийте спочатку «Комп'ютер», а потім «Сумарна інформація». Почекайте деякий час, поки інформація оновиться. Тепер ви зможете дізнатися не тільки який у вас ноутбук , але і отримати вичерпну інформацію про всіх його компонентах.
6
Назва ноутбук а шукайте в розділі «Системна плата», де буде точно вказана модель.