Як розрізати файл mkv.

Файли в форматі mkv, по-іншому звані «матроска», забезпечують високу якість відео і звуку, але при цьому відрізняються великими розмірами. Тому часто виникає необхідність їх нарізки на менші частини.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://www.matroska.org/downloads/windows.html, скачайте дві програми для нарізки файлів mkv. Скачайте програму Haali Media Splitter за наступними посиланнями: http://haali.cs.msu.ru/mkv/MatroskaSplitter.exe і mkvtoolnix або http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html#windows.
2
Встановіть спліттер для роботи з файлами формату mkv, встановіть mkvtoolnix. Запустіть файл Mkvmerge GUI. Натисніть кнопку Add, виберіть файл, який необхідно розрізати, натисніть кнопку Browse, вкажіть папку, в яку будуть переміщені результати нарізки mkv.
3
Перейдіть у вкладку Global, встановіть там прапорець Enable splitting, щоб включити режим різання mkv, встановіть перемикач After time codes, в полі біля цього перемикача вкажіть через кому прмежуткі часу, в яких необхідно провести нарізку файлу-«матроски». Тайм-код вказується в форматі ГГ: ММ: СС (спочатку годинник, потім хвилини і в останню чергу - секунди).
4
Якщо необхідно з великого файлу зробити частини поменше, переставте перемикач в режим After this size і бажаного значення, наприклад, 700 мб. Програма нарізуватиме файл на частини відповідно до вибраного значення. Натисніть кнопку Start muxing. Розпочнеться процес нарізки файлу в форматі mkv.
5
Скачайте і встановіть програму Wooble Mpeg Video Wizard DVD для нарізки і редагування файлів mkv по посиланню http://rsload.net/soft/3167-mpeg-video-wizard-dvd-500109-rus-serial.html. Відкрийте файл, який необхідно нарізати.
6
Далі виберіть режим проекту, в ньому встановіть резку фрагментів за вибором. В налаштуваннях програми встановіть по необхідності збереження частин в форматі MPG1 або MPEG2, в форматі бітрейта до 15000 к/біт, дозвіл до 720 і 1080, звук пережимается по необхідності з MP2/MP3 в AAC/AC3. Дані опції дають можливість зберегти якість і зменшити державну розмір оброблюваного матеріалу.