Як збільшити швидкість комп'ютера.

Якщо ваш комп'ютер працює не так швидко, як він може працювати, якщо він нерідко зависає при вашій спробі запустити відразу кілька програм - це означає, що йому необхідний розгін. Розігнати його можна кількома способами.
Інструкція
1
Зробіть дефрагментацію жорсткого диска. Стандартний дефрагментатор встановлюється разом з ОС Windows і дозволяє розмістити файли найзручнішим для доступу до них чином.
2
Ви можете через панель управління або за допомогою програм-чистильників реєстру відключити частину програм з автозавантаження. Найчастіше довгий процес завантаження Windows буває пов'язаний саме із завантаженням програм.
3
Візуальні ефекти, такі як зовнішній вигляд вікон та багато іншого, також можна відключити - оперативна пам'ять в такому випадку може помітно разгрузіться.Візуальние ефекти, такі як зовнішній вигляд вікон та багато іншого, також можна відключити - оперативна пам'ять в такому випадку може помітно розвантажитися.
4
Розгін комп'ютера - це нелегка операція зі своїми нюансами, яка доступна для тих, хто добре розбирається в пристрої комп'ютера. Однак за допомогою цієї операції можна значно прискорити свій комп'ютер.
5
Комп'ютер може неправильно працювати через помилки і «сміття» в реєстрі. Програми для чистки реєстру позбавлять вас від «сміття» і помилок в реєстрі, а також від багатьох непотрібних даних, що зменшить навантаження на жорсткий диск.
6
Купити і встановити додатковий чіп оперативної пам'яті - це теж варіант. Швидкість роботи комп'ютера від установки додаткової пам'яті зросте значно.
Корисна порада
Крім викладених існує ще безліч способів, як розігнати свій комп'ютер. Але це вже матеріал не для однієї статті і навіть не для десяти. А для рядового користувача вистачить і цих шести рад.