Як зробити паперовий вертоліт.

Щоб отримати цікаву іграшку, зовсім не обов'язково йти в магазин. Кожен може виготовити паперовий вертоліт за допомогою підручних засобів. Їм можна зацікавити допитливого дитини або порадувати компанію друзів.
Вам знадобиться
  • паперу або картон;
  • ножницы;
  • линейка;
  • клей;
  • скрепка.
Інструкція
1
Є кілька способів зробити паперовий вертоліт, почнемо з самого простого.Возьміте лист звичайного паперу формату А4, і від руки намалюйте на ньому щось схоже на зображення, представлене на малюнку 1. Не треба прагнути до точності ліній, робіть все на глаз.Теперь виріжте по контуру вийшов малюнок. Зробіть надріз у верхній частині до звужено ділянки і розігніть отримані лопаті в різні боки. Нижню частину (у вигляді кола) зімніть в грудку. Вертоліт готовий. Він здатний, повільно обертаючись, підніматися дуже високо, якщо потрапить у висхідний потік повітря. В іншому випадку, він буде спускатися швидко обертаючись, що теж дуже красиво.
2
Наступний тип вертольота здатний дуже красиво і плавно знижуватися. Для його виготовлення краще взяти не папір, а картон. При його створенні треба використовувати лінійку, так як він вимагає більшої точності, ніж вертоліт з першого варіанта. Візьміть прямокутний лист тонкого картону і зробіть поздовжній розріз до середини. Відміряйте від кінця розрізу пару сантиметрів вниз і проведіть горизонтальну риску. Надріжте лист за отриманою горизонтальної лінії на кілька сантиметрів з кожного боку і загорніть отримані смуги. Використовуйте скріпку, щоб збільшити вагу і закріпити хвіст. Тепер відігніть лопаті. Ваш вертоліт готовий, він стійкіший до поривів вітру.
3
Конструкція останнього типу вертольота скопійована людиною у природи. Цей вертоліт використовує той же принцип, що і зерна клена, які здатні подолати колосальні відстані, вільно ширяючи в потоках воздуха.Посмотріте на рисунок 3, на ньому представлена форма цього гвинта. Вам необхідно точно викреслити її на папері. Якщо ви хочете вертоліт більшого розміру, то пропорційно збільште всі розміри, але пам'ятайте, що чим більше буде ваш вертоліт, тим більше щільний папір необхідно іспользовать.Вертолет з розмірами, як на викрійці, можна накреслити на простому тетрадном аркуші. Акуратно виріжте заготовку. Зігніть заготовку спочатку по першій лінії, а потім по другій. Після другого загину у вас вийде подвійна смуга, яку необхідно намотати навколо її заснування і закріпити краплею клею. Такий вертоліт зможе піднятися дійсно високо, головне - зловити вітер.
Один з найпривабливіших, хоч і дорогих видів повітряного транспорту - вертоліт, якому, на відміну від літака, не потрібна довга злітно-посадкова смуга. Приватні гелікоптери стають частими гостями в російському небі, однак перед тим, як сідати за штурвал, необхідно навчитися керувати цією складною машиною.
Інструкція
1
Щоб навчитися керувати вертольотом хоча б на рівні пілота-аматора, необхідно прослухати курс теоретичних лекцій, що включає лекції про аеродинаміку, навігаційних методиках, знайомство з принципом польоту і пристроєм вертольота. Природно, не обійтися і без практичних занять. Згідно авіаційним правилам, для отримання свідоцтва пілота-аматора державного зразка потрібно мати 42 льотних години. Таке свідоцтво дасть вам право керувати вертольотом для власних потреб, тобто працювати пілотом по найму буде не можна. Свідоцтво видається строком на два роки, після закінчення яких його можна продовжити, здавши заліки у кваліфікаційній комісії.
2
В Росії досить багато організацій мають ліцензії, що дозволяють проводити навчання пілотів цивільної авіації. Крім університетів і інститутів, що готують пілотів для авіаперевезень, навчанням займаються різні авіаційні клуби. Наприклад, в Москві є 5 авіаційних клубів і фірм, в яких можна пройти курси для отримання свідоцтва пілота. Тривалість курсу становить близько чотирьох місяців. Підготовка ведеться по одному типу вертольота, а щоб перевчитися на інший, потрібно ще близько 15-20 навчальних годин.
3
На жаль, навчитися керувати вертольотом - досить дороге задоволення. Залежно від рівня організації, вартість повного курсу може варіюватися від 500 тисяч рублів до мільйона. Левову частку цієї суми становитиме оплата льотних годин. Втім, за такі гроші деякі фірми надають ряд додаткових послуг, аж до замовлення інструктора з вертольотом «додому». Також в цих організаціях можна придбати вертольоти в особисте користування або взяти в оренду.
Корисна порада
У багатьох клубах можна замовити ознайомлювальний політ (майстер-клас), в ході якого вам розкажуть про основні принципи управління, проведуть екскурсію, коротке теоретичне заняття і політ з інструктором.