Як відкрити Ниву без ключа. Як відкрити ниву якщо ключі всередині.

Завдяки поєднанню ціна/якість, автомобіль Нива по праву вважається народним. Він також завоював популярність серед любителів подорожувати по бездоріжжю. Нива Шевроле є повнопривідної машиною, то є всі її колеса є ведучими. Це дуже зручно в умови поганої погоди і бездоріжжя. Трапляються такі ситуації, коли необхідно відкрити двері Ниви без застосування ключів або електронного замка. Так буває, коли ви забули ключі будинку або залишили їх в машині.
Інструкція
1
Щоб відкрити Ниву без ключа, скористайтеся міцної залізної лінійкою. Притулите її до скла і просуньте вниз між склом і гумовою прокладкою на рівні замку і далі різко натисніть. Після цього замок повинен відкритися, і ви зможете потрапити всередину автомобіля.
2
Якщо таким способом відкрити двері Ниви не вдалося, спробуйте проникнути всередину через задні двері. На деяких автомобілях вона має досить слабкий замок, який можна відкрити нігтем великий руки. Будьте обережні - НЕ пораньте. Якщо всі вищенаведені способи не спрацювали, зверніться в автомайстерню за допомогою. Там вам нададуть належний рівень обслуговування і допоможуть проникнути в автомобіль. Для цього зателефонуйте на найближче СТО і викличте до себе фахівця. Професіонал з використанням спеціального обладнання вирішить вашу проблему за декілька хвилин. Вам залишиться тільки подякувати йому, сказавши "спасибі" і сплативши послуги.
3
Нова Нива, як правило, оснащена електронними ключами і сучасною системою безпеки, яка не дасть так просто проникнути в салон автомобіля. В такому випадку бажано мати запасний комплект ключів. Зберігайте його в безпечному місці подалі від сторонніх очей, щоб він не потрапив в руки грабіжникам і ваш автомобіль не вкрали. Бажано залишати свій автомобіль на ніч у безпечному місці, що охороняється. Зараз кожен сучасний житловий комплекс обладнаний сучасною і комфортабельною стоянкою, яка охороняється висококваліфікованими професіоналами 24 години на добу 7 днів на тиждень. Також стежте за функціональним станом вашого авто і завчасно приймайте невідкладні заходи з оперативного усунення різних неполадок і поломок.