Як створити двох користувачів.

Правила реєстрації в соціальних мережах Останнім часом посилилися - створити двох і більше користувачів стало проблематично. Однак є спосіб отримати ту кількість акаунтів, яке потрібно.
Інструкція
1
Основна заковика при реєстрації нового аккаунта в соціальних мережах в тому, що потрібно залишати номер мобільного телефону. І якщо таке поєднання цифр вже колись було введено, активація користувача буде заборонена. Щоб цього уникнути, заведіть додаткові сім-карти. Зробити це дуже просто. Стільникові оператори постійно проводять акції з безкоштовної роздачі конвертів з новими тарифами. Для того щоб його отримати, достатньо просто пред'явити паспорт. Вам видадуть ще одну сімку. Користуватися їй зовсім не обов'язково, так як вона потрібна тільки для реєстрації в соціальних мережах.
2
Крім промо-акції з безкоштовним розповсюдженням мобільних тарифів, можна взяти додаткові сім-карти у старших родичів. Бабусі й дідусі зараз дуже часто мають стільникові телефони, а інтернетом не користуються. За допомогою їх номерів створіть потрібні акаунти.
3
Коли сім-карти будуть в наявності, приступайте до реєстрації користувачів. Створіть два і більше адрес електронної пошти, залежно від того, скільки акаунтів ви хочете активувати. Обмеження за кількістю поштових скриньок інтернет-провайдери не ставлять, тому з цим проблем не виникне.
4
Візьміть блокнот або створіть документ в програмі Word. Внесіть туди всі логіни і паролі від електронної пошти, щоб не забути і не заплутатися. Вам ще не раз доведеться залазити в електронний ящик, коли туди прийдуть листи про підтвердження реєстрації в соціальній мережі.
5
Коли всі підготовчі действіяібудут закінчені, вирушайте на потрібний сайт. Натисніть кнопку "Реєстрація". Введіть ім'я, прізвище, адресу електронної пошти і номер мобільного. При необхідності додайте додаткову інформацію та фото. Дочекайтеся, поки на телефон не прийде код, який активує аккаунт. Зазвичай це займає від однієї до трьох хвилин. Введіть його в потрібному віконці. На електронну пошту буде відправлено посилання, перейшовши по якій ви завершите створення нового профілю.
6
Проробіть процедуру стільки разів, скільки користувачів ви хочете створити. Не забувайте записувати паролі та логіни від сторінок, щоб не забути, кому який код належить.